Skocz do zawartości

SHL M-11 BRAK ISKRY!!!!!!


Gość maciek-osa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciek-osa

Witam mam problem z iskrą (poprostu jej niemam :) ) ostatnio wyciągnołem z szopy eshaelke i chciałem spróbowac ją odpalić ale niema iskry :D jak złapie się kabla od świateł i złapie rame to nawet kopnie a inne kable bez reakcji ;) czy wogule musi być podłączona stacyja czy mozna ją jakoś obejść ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

w SHaeLce odlanczasz kable te co wychodza z silnika oprocztego najgrubszego i masz obejscie stacyjki ale jak mowisz ze kopie z tego kabla to przeczysc zaplon tzn przrywacz i go ustaw i iskra musi byc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

 

Cudów w materii nie ma, albo ,,zelastwo łaski nie robi" ;) Masz jakies przegbicie albo cos innego, zwarcie, przebicie w cewce, na kablu WN, na fajce, ect.

Przyzna msie jadnak od razu, ze kiedys, pare lat temu, jak zaposiadalem dwie takie Suche Elki M11, raz nagle zniknela mi iskra, co sie nakombinowalem to moje, mehcanizm w sumie prosty ( tym bardziej bylo to wkurzajace), ale iskry nie dawala, do tej pory nie wiem co to bylo, a wszystko wydaje sie sprawdzalem, wszystkie cewki odrocz zaplonowej wyrzucilem i wogole ... Dopiero zmienilem podstawe cewek i iskra wrocila, dziwne to bylo ale prawdziwe, na sterej podstawie nie bylo iskry... Nie masowala dobrze czy cos w ty mstylu, moze czary, a byla ciezsza od tej zazwyczaj aluminiowej, . Ale moze niech to pozostanie slodka tajemnica tamteg opieknego motocykla :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...