Skocz do zawartości

Cagiva Raptor vs Honda CBR


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuje informacji na temat tych "125". Przeszukałem już wiele ofert i mój wybór kieruje się w stronę tych dwóch maszyn. Zacznę od hondy.

Plusy: Po pierwsze cena - 13000 za nowy sprzęt to naprawdę niewiele. Po drugie serwis - firma Best Bike w Bydgoszczy. Minusy: Silnik - 4-suw w 125 to nie najlepsze wyjście. Po drugie rozmiary - !podobno! mała, ale niedługo jadę do salonu, będę oglądał. Cagiva. Plusy: Silnik - w roczniku '05 zastosowano silnik z Mito :twisted: . Wygląd - klasyczny naked z krótkim tyłem i szerokim bakiem - miodzio !! Cena 16500 to także nie za dużo. Wady: Serwis - BARDZO PROSZĘ O DANE SALONU CAGIVY W WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIM ORAZ SĄSIADUJĄCYCH. Części - podobno duży problem z czsciami. Po trzecie charakterystyczny "pierd" no ale cóż dwusuw to 2 suw. Proszę o wasze opinie. Wiem, że dużo na forum było o CBR, więc chcę abyście kierowali swoje uwagi pod kierunkiem Raptora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Raptorze nic nie wiem, ale powiem Ci: CBR jest MASAKRYCZNIE MAŁA! Widziałam ją na żywo i jezeli chcesz mało agresywny (i podobny do sportowych) wyglad moto, to bierz. Jak dla mnie jest za mały, do tego lampa skierowana dziwnie w dół i już całkiem wygląda jak rower. Naprawde musisz zobaczyc na zywo zeby sie przekonac co Ci sie bardziej spodoba.

Ja juz sie zdecydowałam na NSR, chociaz jeszcze nie widziałam. Do tego podobno pierdzi (jak to 2sów) ale za taką cene i Honda!

Jeżeli Raptor jest większy to Ci bardziej polecam niż CBR, tymbardziej ze 4sów bedzie pewnie dla Ciebie mało energiczny. Wiadomo ze kosztem dzwieku, ale ja wolałabym sie poświecic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 16500 to także nie za dużo.

Kurna rzeczywiscie nie za duzo :? Za to masz porzadny uzywany motocykl klasy 600 .Gs 500 w salonie kosztuje jakies 18tys

Wiek: 14
Wprawdzie mowiac nawet na 125 niema szans bo nie masz i nie zrobisz kat A1 w tym wieku (od16) ;) Wiec sie pozadnie zastanow :!: :!: A tak na marginesie skad taki mlodzieniec ma tyle kasy :?: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie!

Na dniach kończe 15 lat. O "125" myślę już od dawna, staram się wybierać pomiędzy ofertami rynkowymi. 16.5k to "niedużo" na tle konkurentów, np. nowe Mito kosztuje 20k. a RSka 22000, więc mimo wszystko ponad 4 tys więcej. Kornol faktycznie masz rację, moja rodzina nie narzeka na brak pieniędzy, ale to nie znaczy, że wszystko mam na pstryknięcie palcem ;) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16500

 

Jak bym miał tyle to bym kupił F3 i jeszcze by mi kasa na kombinezon i kask została ,a tak ciulam grosz do grosza bez niczyjej pomocy i sprubóje za 2 lata kupić chociąż podstawową cbr 600 f niesety nie moge liczyc na pomoc rodziny ;) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej jak taki 15latek patrzy za 125ką, a nie za 600tą :roll:

Własnie przez te ceny nawet sie nie rozglądam za czymś innym jak NSR. To chyba jedyne moto w sportowym stylu za taką kase! Nie dałabym nigdy tyle siana na 125! Bo jak juz ktos zauwazyl mozna za to kupić dużo większe pojemnosci! Chyba ze Ty chcesz jakąs nówke, albo prawie nówke.

Jeżeli za 125, to naprawde rozglądałabym sie na Twoim miejscu za NSRką (sama sie rozglądam, ale nie z takim 'dochodem') Masz duże możliwości finansowe jak widzimy, ale zastanów się czy jest sens przepłacac? Do motoru i tak bedziesz musiał jeszcze dodać kase na dobry kask, ubranie i inne rzeczy pewnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornol faktycznie masz rację, moja rodzina nie narzeka na brak pieniędzy, ale to nie znaczy, że wszystko mam na pstryknięcie palcem ;) !!!

 

A ja się cieszyłem jak głupi jak ojciec mi dołozył 700zł do mojej suczki.... spoko masz układy..a jak ze stazem motocyklowym?? czym śmigałeś wcześniej?? ile czasu? Wbrew pozorom wiem czy grozi prawie 40Hp w rękach 15 latka ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornol faktycznie masz rację, moja rodzina nie narzeka na brak pieniędzy, ale to nie znaczy, że wszystko mam na pstryknięcie palcem

ok, fajnie masz.szczerze to zazdroszcze. też bym tak bardzo chciał.

chcesz kupić bardzo nowy?

hmm, no tak jesli bym miał wybierać to bym wybrał nowego raptora.

ale wiesz, szczerze to poszukaj NSR-ki z ostatniego roku produkcji.

można jeszcze znaleźć takie stojace w salonie, po prostu jako produkty stojące na wystawie do reklamy,nic nie jeżdzone.

miałbys nowiutka NSR-ke.

Bardzo fajny motocykl.

 

to tak krutko ode mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...