Skocz do zawartości

WYPADEK - STĘSZEW


Rusek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się z tym. Ja nigdy nie miałem wypadku a zawsze mam respekt do motocykli i staram się jeździć z głową, najpierw myśle co się może stać jak będę sobie za dużo pozwalał, po to żeby uniknąć wypadku. Wiele osób jeździ całe życie i nigdy nie mieli wypadku. O czymś to świadczy.[/

 

Stary..........ty chyab życia nie znasz. może przez to, że jeszcze nigdy wypadku nie przeżyłeś... Mój tata jeździ samochodem od 25lat, nigdy nie był winny wypadku- 3 razy mu w dupe wjechali i raz babie sie żyć odechciało to sie nam pod koła rzuciła....śmierć na miejscu. Jechalismy przepisowo, więc mi nie pie**ol, że jak sie ma rozum to sie nie ma wypadkow!!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale w sumie racja ze moze cos przez to zrozumiec i zmienic styl jazdy, nie tylko dla swojego bezpieczenstwa, ale przede wszystkim dla innych uzytkownikow dróg :) Ja osobiscie miałam chyba 2 sytuacje, gdzie dzieki mojej szybkiej reakcji i spokojowi, udało mi sie uniknąć wypadku. Moze i nie wszystkie kobiety jezdza rewelacyjnie, ale mysle ze napewno bardziej mysla na drogach, niz młodzi męzczyzni, myslacy tylko o zaszpanowaniu furą. Nie chce nikomu ubliżac ani nikogo wychwalac, ale takie jest moje zdanie. Kobiety inaczej mysla za kółkiem, niz męzczyzni ;) I jezeli nie jezdza taka predkoscia jak płec przeciwna, to chyba nie powinno swiadczyc o tym ze nie potrafia dobrze jezdzic, ale ze jezdza z głowa na karku.

W sumie to nie mowie tu o sobie, bo ja mam za duzy temperament. Ale wiem kiedy nalezy przystopowac, zawsze staram sie panowac nad wszystkim. Bo jak widac jeden niewłasciwy ruch, albo sposób myslenia, typu nic nie moze sie stac, prowadza do takich wypadkow...

Dziekuje za uwage! :D

 

PS: Zycze powrotu do zdrowia i braku wypadkow w przyszlosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerażające te konsekwencje wypadku, bo w zasadzie to każdy kończy się czymś poważnym, jednak to nie katamaran i nie ma stref zgniotu...dlatego ludziska jak chcecie dusić to naprawde na autostradach , drogach szybkiego ruchu i ekspresowych na innych pozwólcie żeby wiart rozwiewał wam włosy a ludziska podziwiali bo wszyscy na tym lepiej wyjdziemy . I wypadków będzie mniej, i więcej nas zostanie na tym ziemskim padole, a przede wszystkimbędzie więcej frajdy z jazdy no i pewnie policja mniej się czepiać będzie...przecie to nasze hobby i pasja...easy raider

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do brau prawka to znowu nie przesadzajmy

jak mieszkalem we francji to tam jest tak ze jak nie masz przy sobie prawka podczas kontroli (czy dowodu itd) to najzwyczajniej w swiecie masz dowiesc na komisariat.

i nie robia z tego klopotow.

tylko u nas jak zapomnisz to oczywiscie mandaty wala odrazu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...