Skocz do zawartości

aprilia rs 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam takie pytanko odnosnie aprili rs 125 bo zamierzam taka kupic.no wiec tak czy była blokowana i czy jest awaryjna i czy przyjemnie sie naniej jeździ.,pierwszy raz bd miał motor typu scigacz i niewiem jak sie na takich jeździ prosze o odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilia bardzo fajny sprzęcik na papierze i w rzeczywistości. Poszukaj na forum, to znajdziesz artukuł, gdzie piszą że RS125 zajęła 2 (!!) miejsce, jako motocykl najlepiej jeżdzący po winklach :) Gorsza tylko od Buella...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Apa jest awaryjna tak samo jak wiekszosc wloskich motocykli...

Znam przypadek gdzie w RS z 2003 roku po 4 tys przebiegu pekla rama sama od siebie i rozpadl sie wal...

Jesli chodzi o bezawaryjnosc to zdecydowanie przoduje NSR i TZR...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o bezawaryjnosc to zdecydowanie przoduje NSR i TZR...

tak tylko ja nie dysponuje taka iloscia pieniedzy zeby kupic w pl nsr czy tzr a na rs spokojnie mi starczy.ale to zalezy jak sie dba o motor bo gdy jest zadbany to niema zeby sie cos popsuło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Apa jest awaryjna tak samo jak wiekszosc wloskich motocykli...

Znam przypadek gdzie w RS z 2003 roku po 4 tys przebiegu pekla rama sama od siebie i rozpadl sie wal...

Jesli chodzi o bezawaryjnosc to zdecydowanie przoduje NSR i TZR...

.. z tego co mi wiadomo to NSR jest produkowana we włoszech.. tak samo jesli chodzi o TZR..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi oto ze niestac mnie nato zeby kupic nsr czy tzr w polsce.a w niemczech tez za nsr trzeba dac z 1500euro najmniej.ja za moto moge dac max 5tys w polsce.ale w pl niedostane rs-ki z 96.97roku za taka cene a w niemczech spokojnie za 1000euro dostane i to w dobrym stanie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nigdy nie wiadomo jaki to 'dobry' stan :roll: Wszystkie są mniej więcej w tej samej cenie i aż za niska cena o czymś świadczy, myślę że w granicach 7 tys. powinien to być motorek dobrej jakości, napewno nie w 5 tys. Chyba że starszy i z wielkim przebiegiem co się równa niezbyt długi żywot...Rób jak chcesz, ja polecam NSR.

Mój kolega z klasy jakiś czas temu kupił Apke i niby było wszystko ok. Po jakimś czasie wyszły dopiero niedociągnięcia i przez reszte czasu aż do teraz więcej w niego wkładał pracy i kasy, niż jeździł, aż wkońcu postanowił sprzedać. Wystawił wkońcu na aukcje.

Może chcesz kupić po tym co napisałam?

Chodzi mi o to, że to co Ci ktoś napisze nie zawsze jest prawdą. On pięknie opisuje swoją Apke, a ja Ci mówie jakie są fakty, może i da się nią jeździć ale pewnie ma jeszcze ubytki. Więc dobrze się zastanów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...