Skocz do zawartości

Aprilla Tuareg 125 Rally


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Ostatnio rozglądam sie za jakimś mocniejszym enduro(full cros nie wchodzi w gre). Kaski mam ok 4000zl. W tej cenie sa aprille z 92.

Co sądzicie o tym motorze?Czy bedzie dobry.Dodam ze z Dt80 wyciskam 7poty;].

Interesuje mnie serwis częsci do tego motorku. Czy silniki często sie psują?Ile pali takie moto:).Mocy mu raczej nie braknie w terenie(silnik rotax ~30km)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolega mial dwie Aprilie (Tuareg rally i AF1) z silnikami rotaxa i obie zajeździl. Bez stosowania odpowiednich olejow(jak wiekszosc motorow) rotaxy mozna zajeździc. I pamietaj o dobrym paliwie. Moj 1 dzien na RX skonczyl sie na busie, bo chyba paliwo bylo zasyfione.... I jak tu byc patriotą.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full dlatego nie bo nie stac mnie na wymiane tloka co 10h :? .

Chyba jednak RX :( :buttrock: bo jesli jest na tym samym silniku to dlaczego nie :P .

A gdzie w niemczech mozna znalesc takie rx'y? i w jakich sa tam cenach, bo jak patrze na ebay to po obliczeniach to wychodzi ze w polsce to samo? Np czy za 3000 kupie rx w jakim takim stanie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full dlatego nie bo nie stac mnie na wymiane tloka co 10h

 

 

hahahahahahahaha buhahahahahaha :lol: a startujesz w mistrzostwach polski ?? czy jak ?? bo nie rozumiem hahahahaha

 

jesli startujesz w MP to tak ale przy normalnej jezdzie (czyt. smiganie po torze) to przy niezlym kreceniu lejac dobry olej w dobrych proporcjach masz maks 2 tloki na sezon :buttrock: moj tlok przed wymiana mial poltora sezonu 8O i musialem zrobic honowanie zeby mi selekcja A z proxa weszla (prox robi najmniejsza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ale wiesz Zielorz jak ktos smiga dziennie po lesie po 2 / 3 godz to tłok styknie my gdzies na 1 miesiac !! :buttrock: ja jak bede miał Fulla to tłok bede zmieniał gdzies co 40 godz dla bezpieczenstwa nikasilu !!

ps.gwarancja na tłok ma 12 h :( (chyba :-D ) wiec 2 godz wiecej pojezdzisz :P 8)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam sily smigac codziennie bo jak sobie jednego dnia zrobie trening 2-3 godziny (w tym jazdy maks 1,5 h) to ledwo wypakowywuje samochodz i czlapie sie do domu a na 2 dzien z łóżka wyjsc nie umiem :buttrock: na nastepny dzien jest juz lepiej ale nie da sie nastepnego treningu na moto przerpowadzic (probowalem ciezka sprawa zuca na wszystkie strony :( ) jak zima popracuje na kondycja to tak maks co 2 dzien :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam sily smigac codziennie bo jak sobie jednego dnia zrobie trening 2-3 godziny (w tym jazdy maks 1,5 h) to ledwo wypakowywuje samochodz i czlapie sie do domu a na 2 dzien z łóżka wyjsc nie umiem  na nastepny dzien jest juz lepiej ale nie da sie nastepnego treningu na moto przerpowadzic (probowalem ciezka sprawa zuca na wszystkie strony  ) jak zima popracuje na kondycja to tak maks co 2 dzien

Jezeli chodzi o jazde na torze to tak... chociazby rece trzeba miec w dobrej kondycji...

Pamietam jak kiedys pojechalem na tor i polatalem co ponnad godzine to nastepnego dnia troche raczki mnie bolaly i sie jezdzic juz nie chcialO :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...