Skocz do zawartości

KOŁO BLUESA FESTIWAL + Zlot motocykli


senio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Senio - rozumiem' date=' że imprezka aktualna bo miałbym ochotę wpaść ze swoją Gwiazdą :) Pozdrawiam Prot[/quote']

 

Jak najbardziej aktualna :(. Jutro już przyjeżdża scena z powerem 8,000 wat na stronę 8O :P :!: . Z naszej strony wszystko też już dopięte na ostatni guzik. Zapraszamy Serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część kolegów pyta o ty czy można już jutro przyjechać. Oficjalnie impreza zaczyna się w sobotę ale można przyjechać już jutro. Będzie można rozbić namioty i nocować. Zorganizujemy dla wszystkich jutro przybyłych wieczorne ognisko. Browaru na miejscu jeszcze jutro nie będzie ale no problem bo sklepów jest cała masa w okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za przyjazd. To co działo przerosło moje i nie tylko oczekiwania co do tej imprezy. Po prostu MOC wspaniałych ludzi i wspaniałej muzy że nie umiem tego przelać na słowa. Było tyle Bluesa w dosłownym i nie tylko tego słowa znaczeniu że na długo zapamiętam ta imprezę. Jeszcze raz dzięki dla wszystkich których poznałem oraz tym których nie zdążyłem poznać osobiście za przybycie. Po prostu było super :!: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu ekipy "SIŁ POŁĄCZONYCH" z Zelowa , Bełchatowa , Pabianic i Łodzi chciałem podziękować całemu klubowi KOŁO MOTOCYKLA za wspanią i niepowtarzalną imprezę . Mam nadzieję że za rok spotkamy się ponownie. Tak jak w tym roku przyjedziemy w piątek ( a może nawet we czwartek ) i zostaniemy do ostatniego parasola.

Pozdrawiam.

P.S. A ci których nie było niech żałują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że za rok spotkamy się ponownie.

 

Spotkamy się 100%. Już są plany co do Koło Bluesa Festiwal 2006 :). Macie super klimatyczną ekipę i daliście czadu dokładnie :D. Pozdrowienia też dla największego pechowca zlotu na Moto-Guzi. Na następny zlot niech zabierze z 10 kompletów świec i z trzy akumulatory :P A rodeo które zrobiliście biednej zabłąkanej krowinie na foto niżej :P

 

rodeo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super imprezka, imponująca ilość maszyn, muza odlot tylko żeby CI co nalewali piwo mieli więcej poweru i ikry :D dłuuuuuugo sie stało ... Podziękowania za imprezę organizatorom. Warto było przelecieć w sumie 400 km. Czekam na replay. Pozdrawiam.

P.S. Niestety nie zabrałem ze sobą aparatu ... :) nie macie jakiś fotek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...