Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw poprosiłem kumpla żeby przetransportował mój sprzecik w bezpieczne miejsce poza Krakiem.....Nie jestem aż szurnięty żeby ryzykować w ruchu miejskim....Miejsce do jazdy wybrałem na totalnym odludziu i w rejonie gdzie każdy "niebieski" to kolega:P ....najgorsze jest że jeszcze bardziej ciągnie mnie do jazdy ....Ale trza byc twardym a nie miekkim....wytrzymam ....mam nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wszedzie w danych i testam mowią ze bandziory 600 duzo palą , a skoro tobie ok 5 to w porzo , do mnie docierają info ze 6,5 srednia, a ile by wam wyszedł gdyby naprawde spokojnie smigac

 

P.S sory ze nie na temat tak do konca ale nie bede nowego zaczynał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp do siwypfk:

ja ze swoim po wszystkich synchronizacjach i reg. doszedłem do 5,8l przy obrotach powyżej 8000. I mówię o średnim spalaniu (łącząc z jazdą po mieście, a we Wrocku jest duzo świateł hehe). Bandzior jest wyprodukowany w 98 a pierwsza rejestracja 99, obecny przebieg > 19000

Aha i sytuacja takowa ma miejsce przy 95 a nie 98.

 

pozdro

 

===============

GSF 600S BANDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem na baku (19 l) dokladnie 383 km i byla tam moze jeszcze setka, dwie benzyny....moze, jest poprostu dobrze wyregolowany....;)

Prawde rzecze, niedawno sam byłem w szoku jak mało pali jeśli nie przekracza się 100 km/h

90-100 km/h troczę mniej niż 5l

120-140 km/h 6.5l

140-190km/h 7.5-8l

Obroty przy danej prędkości zależą od tego jakie masz założone zębatki.

Przy 6tys obr na 15/47 jest 116km/h

przy 6tys obr na 15/48 jest 120km/h

 

W to że moto pali 5l zarówno przy 100km/h i 200km/h można wierzyć tak po 2 cwiarteczkach :)

 

Niedawno zauważyłem ciekawą rzecz co pewnie przyda się wszystkim co maja B6: Po zakończonej jeździe warto wkęcić go na 7tys obrotów i wtedy wyłączyć zapłon(przy 6-7tys) nawet jak troche postoji czy będzie zimniej to bez problemu odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

cze. sprzet spoko, zycze aby sie sprawdzil, ale co do ceny to przesada. Na tegorocznym bazarze w Wawie byl Bandyta za 14500 ale 2001 rok, nie jestem pewny,ale nawet byl chyba z owiewka.Pozdrawiam

 

Moja Banditka 600N '97 (salon polska,II-właściciel) sprzedała się za 9800 :/ Przebiegu trochę nastukałem :) (70tkm) lecz silnik chodził bez zarzutu (po regulacjach, wymianach, etc.) moto miało zmienione wszystkie sprężyny zawieszeń na Ohlinsa, nowy zestaw napędowy i tylną D208, gmole, świeży olej, spalanie na poziomie 5,2-6,5 ltr, etc.

Nowy właściciel jest nią zachwycony.

 

Owa transakcja odbiła się rykoszetem uprzednio kupionej B12 :mrgreen:

 

W ten sposób przekonałem się na własnej skórze,że jednak okazje się zdarzają. Szkoda tylko że sam na takowe nie trafiam ;)

 

Na temat stanu większości (ale nie wszystkich) motocykli sprowadzanych nie będę się wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świeżo upieczony własciciel Bandziora jeszcze niewiele mogę o nim powiedzieć.Wiem jedno.Jest zajefajny.Ubranko prawie całe skompletowane i nie pozostaje nic innego jak śmigać ,śmigać i śmigać.

Prognozy na wrzesień są obiecujące.

POZDRO. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...