Skocz do zawartości

Witam i o rade pytam .Chodzi o GS500!!!!!


Gość dioob
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowym forumowiczem i pozdrawiam wszystkich i mam pare pytań dotyczących motocykla Suzuki GS500, a mianowicie właśnie zastanawiam sie nad zakupem takiego motorku lecz moja decyzja zapadła pochopnie i nie posiadam zbyt wielkich funduszy na ten motorek.

Sprawa polega na tym iz obyiło mi sie o uszy że właśnie te motorki nie kosztuja zbyt wiele u naszych unijnych partnerów chodzi mi głównie o włochy, no właśnie w jakich pieniądzach mozna wyrwać taki motor i w jakim stanie.

Jak narazie był by to mój pierwszy japończyk i dlatego wydaje mi sie że jest to odpowiednia maszyna na początek.

Pozdrawiam i prosze o rade. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie posiadam zbyt wielkich funduszy na ten motorek

 

motocykle te są stosunkowo nie drogie - już za 5 tys. kupisz( w dobrym stanie) maszyne z 90 roku

 

jak narazie był by to mój pierwszy japończyk i dlatego wydaje mi sie że jest to odpowiednia maszyna na początek

 

Ja podobnie jak ty - zacząłem od gs-a. Myśle, że to b.dobry motocykl jak na 1szy większy ( w moim przypadku w ogóle 1szy motocykl). Jest praktycznie bez obsługowy - nie wymaga dużego wkładu finansowego. Naprawde oszczędny = spalanie w granicach 4-5,5 - zaklezy od stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie posiadam zbyt wielkich funduszy na ten motorek

 

motocykle te są stosunkowo nie drogie - już za 5 tys. kupisz( w dobrym stanie) maszyne z 90 roku

 

Ba!! nawet z 91go ;) moja np :P

 

 

 

potwierdzam i polecam!! swietny motocykl, smigalem teraz na zlocik w 2 osoby z bagazami i nie bylo zadnych problemow... dynamika troszki spadla no ale mial co wiezc :D a spalanie... 5,5 litra przy predkosci ok 120km/h na trasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat o GS jest juz chyba wyczerpany, tyle tego bylooo, ewentualnie poszukaj archiwalny numer Świata Motocykli- motocykle uzywane, sa 2 czesci w GS byl chyba w pierwszej z nich, taka gazeta ukazala sie jakies 3 lata temu,chyba. Zreszta wejdz na strone swiata motocykli to tam jest ich archiwum i takie cos bedzie,nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...