Skocz do zawartości

GS vs B4 vs B6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Moze juz byl taki temat, ale nie znalazlem. :?

Chcialbym sobie kupic moto tak do 7 tys. Zastanawiam sie nad GS500e, Bandit'em 400 i Banditem 600. To ma byc moje pierwsze moto, ale mam troche oleju w glowie (przynajmniej tak mi sie wydaje). Wczesniej smigalem MTX'em 80cc. Jakie sa wady i zaety poszegolnych modeli i co moglibyscie doradzic?

 

I jeszcze jedeno pytanko. W jakim przedziale cenowym sa kaski i kurtki, takie nie najgorszej jakosci (w koncu to bezpieczenstwo), ale tez bez przesady.

 

dzieki za wszystkie info.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS-tani w zakupie, utrzymaniu, ale tylko dwa gary i osiagi takie se,ale super dla poczatkujacych

B4- stosunkowo drogi, ciezko dostac nowsze egzemplarze, bardzo niewiele sprzetow dostepnych w sprzedazy, ale juz 4 garnki

B 6-na ten temat to juz pewnie by ksiazke napisano, tylko za 7 tysiecy to ciezko bedzie cos znalezc w zadowalajacym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6 byłby najlepszy (czyt. najmocniejszy) no ale tak jak

 

 

za 7 tysiecy to ciezko bedzie cos znalezc w zadowalajacym stanie

ja też planuje zakup jakiegoś moto, dużo myslałem o gs'e ale w końcu zdecydowałem że poczekam sobie i na przełomie grudzień/styczeń (czyli gdy będą najtańsze, a poza tym NA SPOKOJNIE bez napalania się "bo sezon trwa a ja bez motocykla") kupie CB 500. pomyśl o tym bo wydaje mi się że to dobra alternatywa dla tych modeli które wymieniłeś a jeśli przyrównac cenę do B6 to sporo kaski zostanie na ubranie.

jeśli chodzi to to twoje szukanie to raczej sie nie przyłożyłeś, albo nawet nie spróbowałeś bo na 4um jest od cholery info na temat.

masz poczytaj sobie na początek a później sam uruchom swoje szare komórki i poszukaj

http://www.republika.pl/gs500e/

http://www.hondacb500.republika.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co poradzilibyscie co do kasku i kurtki? Wiem, ze tego jest mnostwo na 4um, ale ja jestem w tym temacie kompletnie zielony. Kojarze tylko typy kaskow i niektore firmy. Wiec moja wiedza jest bardzo znikoma, a jednak tu chodzi o bezpieczenstwo.

 

[ Dopisane: 06-08-2005, 00:39 ]

znalazlem na motormarket.pl

kask:

Airoh Speed Fire Color - 450zl

kurtke:

Modeka Race 62 - 390zl

i rekawice:

AXO Loop - 150zl

oraz

Utika - 200zl

 

Co sadzicie o tym sprzecie?? Chce kupic GS'a, wiec musze sie w cos ubrac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum, w przyklejonym" kaskowy ranking" powinieneś znaleść troche info co, gdzie, jak i za ile a jeśli chodzi o reszte ubrania też nie raz było już pisane.

ps. całkiem ładnie wygląda kurtka Hein Gericke TRIBAL EVO ;) ciekawe tylko czy jakościowo jest też ok :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oleju w głowie mozn miec duzoe tez tak myslałem jak siadałem pierwszy raz na mojego GSa i tak jak ty przesiadłem sie z 80ccm na 500ccm ale na drodze trzeba holernie uwazac na siebie u mnie chwila nie uwagi i nie mam sledziony moto juz złozone i wszytsko OK mam nadzije ze powruce na drogi..... Wiec jak najbardziej polecam GSa fajne moto ale trzeba miec do niego respekt:)

 

co do ubran nic ci nie poradze ale kask moze jakis Nitro sa z przytepna cena i wykonanie OK ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...