Skocz do zawartości

Pijany kierowca puszki


Wróbel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrobel' date=' q*wa przerażasz mnie, opowiadając tak bez żenady o swoich doświadczeniach. Pomyśl, możesz spieprzyć życie komuś i sobie.[/quote']

 

Upsss, dopiero teraz zauważyłem małe faux pas które popełniłem, zwracałem sie do wrobla51. Sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie mialem Ci odpisac :) bo ja po pierwsze prawie wogole autem nie jezdze , a po pijaku nigdy , a motorem jezdzilem kilka razy po piwe , raz po dwoch takze nic wielkiego bo zadnej bani albo czegos podobnego nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kumpla w moim wieku ktory juz ma auto swoje jezdzi sobie u mnie po dzielnicy , i nieraz z nim jzedzilem po piciu , kiedys prowadzil po 8 browarach  8O  i  dobrze jechal ,  a zawze nam powtarza ze na trzezwo on sie jezdzic boi .... dziwne   :?  takze co sie dziwicie doroslym

 

Powinni gnoja dupnąć i dożywotnio odebrać mu możliwość robienia prawa jazdy

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kumpla w moim wieku ktory juz ma auto swoje jezdzi sobie u mnie po dzielnicy , i nieraz z nim jzedzilem po piciu , kiedys prowadzil po 8 browarach  8O  i  dobrze jechal ,  a zawze nam powtarza ze na trzezwo on sie jezdzic boi .... dziwne   :?  takze co sie dziwicie doroslym

 

Gratuluje kolegi Debila , poza tym to jest się czym chwalić, żenada!!!

Ps. co to znaczy dobrze jechał , gówniarz nie wiej jakie stanowi niebezpieczeństwo na drodze......... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni gnoja dupnąć i dożywotnio odebrać mu możliwość robienia prawa jazdy

kiedys napewno go dojebią ...

 

Gratuluje kolegi Debila , poza tym to jest się czym chwalić, żenada!!!

Ps. co to znaczy dobrze jechał , gówniarz nie wiej jakie stanowi niebezpieczeństwo na drodze......... Evil or Very Mad

po pierwsze nie chwale sie :? a po drugie wiem jak jechal i moge powiedziec ze dobrze ,ale jak wysiadl z auta o troche gorzej z nim bylo :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...