Skocz do zawartości

SUZUKI GSX-R 1000 K2 malowanie!


Rekomendowane odpowiedzi

No, spóźniłeś się, bo właśnie pomalowali moją owiewkę która miała kolor oryginalny. Ale kolor też ma być taki jak był, więc możesz zobaczyć do czwartku w warszawie - kontaktuj się z Ryżym Koniem. Tylko pamiętaj, że to jest specjalnie malowane, kilka warstw, jakieś żelowe świństwo, lakiernicy się lepiej na tym wyznają... A jak chcesz wzory to zrób tak jak ja - poszukaj na bikepic swojego modelu i rocznika i sobie pościągaj zdjęcia. Ja mam K2 ale w malowaniu czarno granatowym...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia ja mam tylko wiesz zdjecia nie odwzorowuja realnego koloru. szukam kodu lakieru, mzona to dostac i nie bylo by wiekszego problemu, wystarczylo by znac kogos kto ma taki motor w orginalnych lakierowaniach jechac do lakiernika i bylo by po sprawie, Moj bol polega na tym ze nie znam nikogo z okolic kto ma taki motor. To jest 15min czasu potrzeba i wsyztsko :) kolor bialy z tym nie bedzie chyba problemu (biala perla) chodzi mi tylko o odcienie niebieskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak masz blisko do Wawki, to podskocz do PolandPosition - mają tam owiewki do K1-K2 (niebieski jasny był taki sam) które chcieli mi opchnąć i może dogadasz się na wypożyczenie...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody lakieru sa najczesciej na motocyklu pod siedzeniem - szukaj napisu stylu : paint , code , coloure code itp - same owiewki nic ci nie dadza bo co z tego ze lakiernik obejzrzy kolor jak i tak potem bedzie musial go dobierac na wyczucie na oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki wogole nie chca gadac, tylko na Jana Pawla II powiedzieli ze kodow nie maja, ale jak im przywioze owiewki to mi je pomaluja ... czyli wiemy o co chodzi, pod siedzenie tez ich nie widze, a moze ktos z was ma taka Suzuki i tam ma kody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może napisz do Suzuki poza granicami naszego super kraju, w którym tylko kasa się liczy. Może pomogą Ci w Szwabii, albo stanach, albo gdzieś indziej. Chociaż za samo malowanie nie powinni Cię skasować jakoś dramatycznie dużo niż gdzie indziej, no chyba, że masz znajomego lakiernika to może i warto się bić, ale powszechnie wiadomo, że płaci sie ok 200-300 za element. ...chyba, że coś się zmieniło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...