Skocz do zawartości

SUZUKI GSX-R 1000 K2 malowanie!


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakich kolwiek wiadomosci odnosnie kodu lakieru Suzuki (barwy bialo niebieskie) zaliczylem szlif i zmieniam malowanie, chce kolor zblizyc maksymalnie do oryginalu. Jezeli ktos moze mi pomoc, czekam na wiadomosc

 

 

zakladam ze musisz kupic naklejki albo juz je masz w takim przypadku latwo zauwazyc ze kolor naklejek

jest identyczny jak kolor lakierowania - obwodka dookola napisu np gsx jest w kolorze lakieru elementu

na ktory ma byc przyklejona

 

nie wiem czy da sie dobrac komputerowo lakier z naklejki ale mozesz popytac wydaje mi sie ze jest

to mozliwe Sprobuj Powodzenia

 

ja mam czerwono czarna cbr i dwa rodzaje elementow jedne malowane na czerwono inne na czarno

czerwone naklejki na czarne elementy maja czarna obwodke a czarne na czerwone analogicznie

dzieki temu na pierwszy rzut oka nie widac ze sa to naklejki tylko wyglada na malowanie.

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiniens wziąć ten kod i udać sie tam gdiz edorabiają lakier.Ten kod to nie jest kod taki ze idziesz i kupujesz kuszke farby.Ten kod jest po to ze wprowadzają do do kompa podłączonego z waga i wtedy wiedza dokładnie ile i jakich lakierów maja dodać (zmieszać) aby uzyskać twoj kolor.

Ale bylem

byem w ASO Seata i we Fiacie bylem w zwyklych lakierniach ale ..... LYPA :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oto coś konstruktywnego jak sie nie chce zaglądnąć to prosze juz wyszukane http://www.colorrite.com/CRPLfactoryColors...&imageField.y=5

Miłego malowania :-)

 

Na tej stronie mozna zawet zamówić ta farbę - tak mi sie wydaje ;-).

Tak jak pisałem wczesniej pogadam ze znajomym który dorabia lakiery z nr. Zapytam sie o 1LE - niebieski i jakiś biały tak tylko który OJW czy 28W???

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie mozna zawet zamówić ta farbę - tak mi sie wydaje ;-).

Tak jak pisałem wczesniej pogadam ze znajomym który dorabia lakiery z nr. Zapytam sie o 1LE - niebieski i jakiś biały tak tylko który OJW czy 28W???

 

PZDR

 

chu.. z bialym dla mnie najwaznieszy jest praktycznie 1LF i 1LE ale teraz jest kolejny problem bylem w lakierniach PPG i wielu innych i takie kody doslownie im nic nie mowia :)(((((((((

w kur.... mac nie mam juz sil i nerw.

Problem mysle byl by latwiejszy gdybym znal kogos z okoli z takim sraczykiem w oryginalnym lakierowaniu, podjechal nawet do lakiernika i dobral cos najbardziej podbnego powiedzmy z toleranca +/- 5% naprzyklad .... ale nie znam!!!!!!!!!!!

a Na oko nie chce dobierac , "na oko to ... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem wczoraj u kumpla, ale zakład zamnkiety na cztery spusty.Tel domowego nikt nie podnosi a kom poza zasiegiem.Prawdopodobnie wyjechal gdzies po moto.Dam znac kolo środy.

Masz racje te nr mogą im nic nie mowić, bo jesli suzuki nie sprzedało receptury to poprostu są to kody dla suzuki i tylko w susuki kupisz ten lakier - jak kupisz w ogóle.Narazie sie jeszcze nie martw bo jak kumpel malował honde na czerwono to miał lakier R157 i tez lipa wszedzie była nikt tego nie mogł dorobic, ale ten koleś co ma lakiery do moto wyciągnął 2 fiszki z lakierami motocykowymi i prosze R157 jak w morde strzelił.Moj zimek szukał laieru z miesiąc, a jak pojechałem z nim to mu lakier domieszali w poł godzinki.

 

Dam znać w środe.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Otóż niestety mam złą wiadomość.Byłem u znajomego i przeglądnąłem wszystkie fiszki do SUZUKI ale niestety nie ma tam tego kodu.Dowiedziałem sie ze raczej moze dlatego ze on ma fiszki do 2002 roku, ale mowi ze moe poprostu receptura tego koloru jest zastrzezona? Powiedziedzial ze z dorobieniem nie powinno byc problemu tylko musisz misc cos orginalnego i po sprawie.

Pozdraownia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...