Skocz do zawartości

Honda Fireblade CBR954RR ( CBR 954 RR)


Rekomendowane odpowiedzi

Moje zdanie jest takie!!! CBR 954 to świetny motocykl :!: ma bardzo mocny silniczek i jest w miarę wygodny, co prawda w testach porównawczych zostaje troszkę z tyłu, ale chyba nie jesteś profesjonalistą i nie miales do czynienia z R1 czy Gixerem, CBR będzie dla ciebie dobra. Tylko pamiętaj to nie 600-ka i ciągnie równo w całym zakresie obrotów, niektóry mówią że nawet lepiej niż Gixer!!! Więc jak kupisz to pamiętaj :!: na 3-ce z gazu na koło :!: UWAŻAJ na siebie jak to cudo kupisz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie primo ultimo : czemu OCZYWIŚCIE klasa 1000 :?:

 

Pozdrawiam

jak wiadomo w dresiarskim półświadku 600 to niejeździ :-D

 

No niby masz tyle gwiadzek a tylko na taką mądrą wypowiedź Cię było stać no Brawo!!!!!!

A tak na marginesie to nie jestem dresem i co wogule ma wypowiedż wnosi do tematu bo chyba nic o bladym a o to tu chyba chodzi

 

Turek wybrałem Bladego bo poprostu mi się ten motor podoba i chciałem się dowiedzieć czy tak samo jeździ jak wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam GSXR 1000 K4 kolega ma bladego super motorek wolniejszy od gixerka choć nie ma wielkiej różnicy moto kulturalne i bardzo fajne w prowadzeniu, dość równo oddaje moc ,zresztą wszystko w nim jest suuper . Uważam że dziś w klasie litrówek nie ma wielkiej różnicy dla laika.

Jeśli Ci sie podoba bierz, bąć ostrożny i z szacunkiem do mocy a dasz sobie radę z litrówką też, nie musisz wcale najpierw kupować 500, 600, 750 i td

PS nie słuchaj ludzi zazdrością kierowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

nie udziele Ci odpowiedzi bo nie bylaby obiektywna-ja o tym moto MARZE Stary!!! Uwazam, ze twoj wybor jest swietny to naprawde spoko sprzecior!!! Mialem okazje nim troszke pojezdzic noi sie zakochalem. Znam mnustwo stron internetowych o tej slicznotce-ale potrfa nim Ci je podesle-bo skasowaly mi sie wszystkie adresy. Mam tez pare super ciekawych artykulow dotyczacych tego cuda-ale to wycinki z gazet-jak ci bardzo zalezy podeslij mi swoj adres pocztowy to Ci wysle.

pzdRR!!!

ps.Sie nie przejmuj ludzmi ktorych wypowiedzi sa nie zyczliwe dla Ciebie-sam widzisz nawet na forum moga Cie zezrec z zazdrosci...

www.sportbikez.net/showcase/36

 

a tak na malutkim marginesie-z uwagi na twoj wiek czy Ty masz na tyle doswiadczenia??? UWAZAJ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisze sie pod tym co Quake pisze i dodam jeszcze cos:

 

nie lepiej od razu kupic R1? predzej czy pozniej i tak zawladnie Twoim umyslem :) wiec jak juz decydujesz sie na 1000cc od razu bierz R1 :D:P zaoszczedzisz na ponownej rejestracji motocykla ;)

 

hehehe:P tylko "male" ale ... to ma 151KM (02'-03') i warzy 170 pare kg, ale skoro jezdziles kolegi zxera to wiesz na co sie pchasz :evil:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie jeszcze nie mam prawaa jazdy a o Bladym to myśle z dużym wyprzedzeniem a w putaniu napisałem że kupuje bo tak by było za dużo tłumaczyć Jak zdam prawko to kupie se jakąś 600(lub coś w tym stylu)

To ja dobrze wiem że jak bym się teraz usiadł na Bladego to pierwsze drzewo i mnie nie ma Ale też z drugiej strony to troche rosądku i też by można się nauczyć jeździć i na bladym i na R1 W końcu to też potrafi jechać wolno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

no co Wy tu pierd**cie? Jak za mlody? A ile lat mial V. Rossi jak zaczynal? Wtedy tez go moze krytykowali....a dzisiaj mu brawo bija...

A znacie go skad wiecie czy nie ma doswiadczenia? Jakie statystyki??? A komu sie rozsadek wylacza na moto to sie wylacza, ale nie koniecznie jemu... Kurde rozmawiamy do diabla o CBR954RR a NIE o nim... Zawsze tacy jestescie????

pzdRR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za mlody?

Tak, że prawo jazdy by się przydało. Jak ktoś czuje bluesa to da sobie radę, ale jazda na 150KM po mieście bez prawka to słaby pomysł. Rossi to trochę inna bajka - na pewno na zaczynał od jazdy litrówką po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...