Skocz do zawartości

w końcu.......decyzja końcowa....


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym , że ja kocham motocykle zapewne nie słabiej niz wy...i kazdy dzień bez moto to dzień stracony...

 

To pomysl sobie ze jest srodek sezonu, ja mam moto w garazu a jestem od niego oddalony o 2000 km i wracam za 3 miesiace...

 

 

Nie spiesz sie ... bo kupisz na szybko i bedziesz potem zalowal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze wszyscy maja takie samo nastawienie...widze, że nie pozostaje mi nic innego jak zrobic tak jak mi radzicie...:] dziex za wsparcie

 

[ Dopisane: 20-07-2005, 10:26 ]

właśnie patrzyłem na moto.allegro.pl motorki.....i odkryłem, ze yamaszki tzr mozna spokojnie dostac za 4500zł z rocznika 1998-2001, czyli w tej samej cenie co apki rs z 1990-1995!!! Co o tym sadzicie??

 

[ Dopisane: 20-07-2005, 10:30 ]

ps. cebik ile czasu zapuszczałeś fryzurkę?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam znajomego ktory ma Aprilie AF-1 125. Silnik tam jest z RS 1999( rok) lecz w papierach sie wszysko zgadza. Chce ja poscic za 4000 zł 8) Pisze to tak dla zainteresowanych , zawsze mozna smigac bez prawka :D Pozatym taka 50 sie szybko nudzi. Jezeli sie juz uparłes na 50 daj mi swoj nr.gg znam kogos kto spokojnie sprowadzi pewna Aprilie z Włoch za tą kase :twisted: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie dowiedz i zapodaj info

 

[ Dopisane: 20-07-2005, 16:10 ]

Możemy zamknąć ten temat. Padł wybór. Yamaha dt 50. Długo myślałem, aprilia rs, yamaha tzr.......nawet mysl o chopperku......:] Jednak doszedłem do wniosku, że szkoda było by nie wykorzystać zasobów terenu w mojej okolicy........Kacze Doły-miejsce rozgrywania mistrzostw swiata i nie tylko w motocrosie, park wolsztyński-wielka ilość ściezek i dróżek leśnych idealnych na enduro.......nawet za moim domem rozlegają się tereny łąk......no, chyba nie mogłem wybrac inaczej..........o tym ze wybralem yamaszke zadecydowala glownie cena.....za mniej niz 4000zł niespelna 8letni motor .........:] pozdro for @LL

 

 

ps. moto jade obejrzec jeszcze w tym tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ok. 1,5 tygodnia jadę do Strzegomia(Dolnosląskie) obejrzeć ten oto egzemplarz motoru: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=57886653. Dlatego tak późno, że koleś jest teraz na wakacjach i nie ma jak obejrzeć motorku...:D W związku z tym, że ani ja ani mój tata nie znamy się zbytnio na jednośladach mam prośbę : czy ktos z was mógłby pojechać ze mną na oględziny motorka?? Oczywiście oddam za benzyne :P i postawie piwo..... B. mi zależy, aby ktoś z was z tamtego rejonu mógł pojechać ze mną...nie chciałbym przez własną niewiedze kupić złomu, który rozleci sie zaraz po kupnie... Tak więc jesli ktoś ma taką możliwość proszę o kontakt ze mną. pozdrawiam i z góry dziękuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...