Skocz do zawartości

czyszczenie zbiornika


miszerski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
a gdzies ty to wyczytal ??

 

W gazecie Automoblista.

 

 

Najciekawiej jest jak sie wyjezdza w trase' date=' farba platami odchodzi i co chwile trzeba stawac i[/quote']

 

Wyglad na to że używałes tej farby , widac że jest do kitu !

Niestety ja teg wynalazu nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

temat mnie interesuje nie mniej, niż Was, więc postanowiłem poświęcić mu trochę czasu i energii. :buttrock: A zatem:

 

- firma produkująca farbę Corr-Active znajduje się w Nieszawie i jest dostępna pod numerem: (54)-283-83-69. Mają sklep patronacki.

- firmy w Warszawie, jakie współpracowały z producentem w ramach dystrybucji tego produktu to Castorama oraz "NORAD".

- Castorama nie ma już w ofercie tej farby. Wycofali ją ze sprzedaży pomimo dużego zainteresowania, jakim się cieszyła. Pozwalam domyślać się, z jakiego powodu... :(

- firma "NORAD" (620-22-90) sprowadza na zamówienie, ale ilości hurtowe. O 1l nie chcieli nawet słyszeć.

 

Podsumowanie:

 

Jeden z Was, mieszkających w Toruniu lub w Ciechocinku (lub w okolicy) mógłby zrobić wielką uprzejmość reszcie świata pośrednicząc w zakupie u producenta i wysyłając zainteresowanym za zwrotem kosztów. Mógłby też na tym zarobić. Nie tylko wdzięczność Forumowiczów...

 

[ Dopisane: 22-08-2005, 13:02 ]

Akcent humorystyczny:

 

Doskonały, niemiecki produkt Kreem jest dostępny (także wysyłkowo) w firmie Omnibus S.J. (www.omnibus.waw.pl) w zestawach o trzech różnych wydajnościach. Dla nas, motocyklistów, wystarczy najmniejszy, 1R, kosztujący - bagatela ! - 195 PLN. :!: Przynajmniej zawiera w sobie wszystko, a warstwa na bazie syntetycznego kauczuku (o ile pamiętam) ma gwarantować wieczną ochronę.

Inny produkt, firmy FERTAN, jest nieco tańszy - 110 PLN, ale za to może być konieczność dokupienia komponentół (rozcieńczalnik, odrdzewiacz, itd.)

 

Pomysł typu szkiełkowanie (poprzez merdanie zbiornikiem - szczególnie w przypadku M-pochodnych jest to niezłe ćwiczenie dla ramion :P ) + Corr-Active wydaje się być bardziej sensowny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...