Skocz do zawartości

motorowery - etap tylko przejściowy?


ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam... kiedy już przesiądziecie się z rometów/simsonów/innych równie cudownych maszyn :D na większe stalowe rumaki, macie jeszcze czasem ochotę pośmigać na lekkiej, zwrotnej pięćdziesiątce? Sporo osób traktuje motorowery jako etap przejściowy w drodze do "dużego" motocykla - a ja właśnie po godzinach spędzonych na większych maszynach odkrywam jaką frajdę może wciąż sprawiać jazda chartem. Kiedy już opanuje się jako tako motocykl ważący 200 kg wtedy naprawdę można odkryć wszystkie zalety 70 - 80 kilogramowej maszyny - przednia zabawa :D

Oczywiście, osiągi mogą wtedy być już nieco żenujące :D Ale jak dla mnie taka jazda - po lesie/polach/chodnikach :( jako "przerywnik" to świetna zabawa. A jak wy to czujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to jest przejściowe za każdym razem jak jeżdżę na Jawce to myślę sobie jak to by było na jednym kole i szybciej i jeszcze szybciej, ale 70km/h i to z górki to dla mnie za mało. Raczej jak uzbieram kasę na motor jakaś Wsk,Wfm albo Jawe to będzie to!!!!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gościu

dokładnie w tamte wakacje kupiłem sobie motorynke już po tygodniu mi się znudziła wiec ją z tunigowałem i był git a w te wakacje kupuje WSK 175 to dopiero bedzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Hm Motorower jest, "był" dla mnie, w celu perfekcyjnego opanowania jazdy, ale raczej dla ojca, bo sam wcześniej jeździłem MZ-ami, c zy nawet GSX 600 :D Ale jak ojciec się uparł, aby zacząc od 50 ccm, cza było się dostosunkować.

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...