Skocz do zawartości

Definicja...


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie pytanie z serii zenujace ale co tam, w koncu tu sami motocyklisci, (i jak zaobserwowalem w pierwszym tygodniu poruszania sie takim sprzetem po miescie sympatyczni ludzie ktorzy nie traktuja mojej Aprilki Clasic jak skuter i odmachuja:): czy moglby mi ktos powiedziec po czym poznac ze dany motor to naked??? No bo scigacz to powiedzmy ze kumam, chopper tez, ale z odroznieniem turystycznych i naked to ciemnosc widze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzizas poszukaj sobie na googlach wpisz naked bike i sobie poczytaj

 

probowales czy strzelasz w ciemno? oprocz krolujacago na pierwszych miejscach w wynikach swiatowego World Naked Bike Ride (WNBR) i paru galerii znalazlem jedynie liste modeli zaliczajacych sie do gatunku.

Ryzy Kon - dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelałem w ciemno' date=' przepraszam troche mnie poniosło, miałem akurat złą chwile, nie zauważyłem że jestes dużo starszy i że nie powinienem tak mówić. Wybacz.[/quote']

 

zabolalo, zwlaszcza to :"duzo starszy" :cry: . Naprawde staram sie korzystac z dobordziejstw internetu w stylu search itp. Ale tak naprawde ciezko jest znalezc odpowiedzi na bardzo podstawowe pytania z dziedziny motocyklow... wszedzie uzywane jest slownictwo ktore poczatkujacemu nie jest latwo zrozumiec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z dziedziny motocykli... jak już

Pytaj pytaj. Kto pyta wielbłądzi ;)

 

dziekuje za zachete, postaram sie nie naduzywac;). Bez wazeliny tylko dodam ze to forum jest dla mnie glownym zrodlem informacji. Dzieki wam na przyklad nie kupilem Aprilii RS50 na ktorej z moimi 186cm wygladalbym jak koszykarz dosiadajacy psa.... Classic to bydle tez nie jest ale mimo wszystko jako tako to jeszcze wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom pytanie wcale niegłupie moim zdaniem... weźmy taką xj wersję S... silnik goły, wszystko gołe, tylko owiewka na lampie ;) babka z kapeluszem na glowie to też golas :P mimo, że ma beret :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z bzyk. Pytanie nie głupie, bo właśnie niektóre motorki (np. Bandit czy wspomniany wyżej XJ) występują jako NAKED i TURYSTYK.

 

Może ja coś postaram się pomóc

NAKED - zero owiewiek, żadnych szybek itp

TURYSTYK - może nie mieć owiewek na silniku, ale posiada szybe chroniącą przed wiatrem ITP...

 

pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...