Skocz do zawartości

Co mi zrobią gliny????????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ja jestem tak wkurzony na maxa (zrobili mnie chu** w MORD) i prawko zdam sobie poczatkiem maja. DO tego czasu (jak kupię) mam zamiar jeździć bez prawka. Wiem wielu z Was uzna to za idiotyzm, ale 97 zeta za egzamin to kupe kasy (jak dla mnie) :D

 

PS:

Znajac mnie bez prawka sie nie ruszę a efektem tego posta jest moja złosc na popierd*** w Polsce system zdawania na prawko.

Swoja drogą kolega 4 rok MZ jeźzi bez prawka reaz go zatrzymali, dał w łape i już.

 

Raz zatrzymali kolege, sprawa trafiła do sądu odmówił im czegoś, a w Sądzie powiedział: Jestem bezrobotny, nie mam pieniędzy prosze mnie ukarac karą 100 złotych wiecej nie mam....

 

Oczywiscie NAJGORZEJ, JAK SIĘ SPOWODUJE WYPADE, BAA NAWET KOLIZJE....wtedy zaczynają się kłopoty

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to juz jest czysty idiotyzm,spuszczac powietrze,zebys zaraz musial pompowac..

 

Qrwa jakby taki policjant spuscil by mi powietrze z kol to bym je napompowal a przy odjezdzie przebilbym mu opony w zardzewialym poldku.Nich sobie ch..j pompuje do usranej smierci :(

 

albo wyciagnie zapas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego kumpel kiedys sobie jechal (nie mial karty) zobaczyl z daleka policje to zszedl i prowadzil motorowerek. Jak do nich dochodzil zawolali go i spytali sie czy jechal na nim. Powiedizla ze nie. To wtedy pan wladza polozyl mu lape na cylindrze i chlopak zmienil zdanie.Troche bolalo 8O Tak poza tym to nic mu nie zrobili. Ja mam karte ale narazie nie mam na czym jezdzic ale niedlugo mam nadzieje ze to sie zmieni... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...