Skocz do zawartości

Uwaga na policje w terenie (ślask)


Rekomendowane odpowiedzi

no racze moto co ma 40 i wiecej kunia nie mozna traktowac jako zabawke jesli wyjedzie na droge ani OC ani swiatel (crosy) mozna niezle narozrabiac a kto za to potem zaplaci :?:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejeżdzałem ostatnio przez drode jak zawsze kiedy wyjeżdzam z domu wsk 125 i nagle słysze sygnał, oczywiście policja, niestety nie uciekałem bo miałem koleżanke córke policjanta, zapowiadało sie beznadziejnie ale po kilku minutach kapneli sie że to córka ich kolegi i puścili, trzeba mieć farta, chyba zaczne chodzić z tą dziewczyną. :-) :-) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sie sie ostatnio te mendy pojawiły, coprawda na Dt 125 nic mi nie grozi ponieważ "stróżowie" prawa przyjeżdżają polajem, piaggio zippem albo konno..., mnie natomiast dorwali na piechote jak szedłem z browkiem i dostałem 50zł za "zakłócanie porządku publicznego" :-D, a tak przy okazji oni chyba jak taki mandacik wystawiają to do budy nic nie napiszą nie? bo coś mi tam pie**olili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sie sie ostatnio te mendy pojawiły' date=' coprawda na Dt 125 nic mi nie grozi ponieważ "stróżowie" prawa przyjeżdżają polajem, piaggio zippem albo konno..., mnie natomiast dorwali na piechote jak szedłem z browkiem i dostałem 50zł za "zakłócanie porządku publicznego" , a tak przy okazji oni chyba jak taki mandacik wystawiają to do budy nic nie napiszą nie? bo coś mi tam pie**olili...[/quote']

To jest nic. Kolega został spisany za zakłocanie ciszy nocnej o godzinie 13 bo gwizdnal :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz spisany to byłem za to że mi w siatce butelki pobrzdękiwały (puste) ale spisanie to jest ch*j no bo co z tym niby zrobią, ale za tego browka to chcieli ode mnie 100zł ale sie wytargowałem na 50....i jeszcze mi reszte wylali :D !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ? za browar w siatce cie skasowali ?? a co w tym nielegalnego ?? co innego gdybys obalal browca na ulicy z gwinta lub puszki

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spisal was ktos za nieprzepisowe siedzenie na lawce (nie slyszalem o takim przepisie), bo mnie tal. Bylo mokro to usiadlem na oparciu. A jak sie z nich smialem (tak cicho) to jeden mi pogrozil palka to dopiero wtedy wybuchlem smiechem i soboe pojechali . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...