Skocz do zawartości

Pierwsze enduro....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wiem że temat z Yamaha DT 80 LC2 był wałkowany już milion razy, ale prosze o wasza pomoc. Chciałbym kupić sobie taki motorek, obecnie posiadam simsona skutera ale on mi juz nie wystarcza i chcciałbym sobie kupić takie endurko jak Yamaha DT 80 LC2... W innych tematach piszecie że spokojnie taka Yamahe z 90-94 roku kupie za 2500-3000zł(??????), ale mam z tym problem: na allegro niby są nawet by moża niekiedy na co trafic tylko ze jak nie na drugim końcu kraju sa, to jakieś stare złomy... A jak pojezdziłem troche po giełdach to tez nic specjalnego nie ma, raz gosciu za Yamahe 50 z 93 chciał 3800zł 8O powiedziałem mu ze chyba go ryje a ten powiedzial ze po tyle stoja 8O ..... I nie wiem co mam robić, gdzie szukac??????? Dostępu do sprowadzanych motorów z niemiec tez zbytnio nie mam??????? Jak wy kupiliście swoje endura??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miescie mozna kupic taka gazete "Giełda dolnosląska" pewnie u ciebie tez cos podobnego jest.Roznego rodzaju giełdy,czaspopisma motocyklowe,Dizmar,Giełda motocyklowa.Jak sie postarasz to znajdziesz bo dt to bardzo popularny sprzet i nie gadaj ze nie mozesz nic znalesc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz czekać prędzej czy późneij coś Ci się trafi ja szukałem pół roku byłem nawet w Poznaniu (od wawy daleko) ale znalezłem i to w za***** starnie :( kolesie za małą opłatą przyjechali do Warszawy z Szczecinka kawał drogi ale się opłacało. Więc muwie nie pękaj tylko szukaj dalej napewno coś znajdziesz :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz będe wytrwale szukał i czekał, bo musze miec ten motór :) Ale ile tak mniej wiecej musze dac: w granicach 2500-3000 zł styknie??? I jak wogule wrażenia, chyba poczuje róznice jak przesiade sie z simka na yamaszke :( ??? Bo w życiu nie jeżdziłem na takim sprzęcie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz będe wytrwale szukał i czekał, bo musze miec ten motór :( Ale ile tak mniej wiecej musze dac: w granicach 2500-3000 zł styknie??? I jak wogule wrażenia, chyba poczuje róznice jak przesiade sie z simka na yamaszke :D ??? Bo w życiu nie jeżdziłem na takim sprzęcie???

 

Powinno starczyć ale jak byś dołożył te 500zł (3500) to miałbyś już supr dt taką co tylko siadasz kopiesz i jedziesz. Niemuwie że za 2500-3000 nie wyrwiesz dobrej dt ale ja bym wolał dac więcej i jeździć a nie bawić sie w mechanika... Różnice poczujesz napewno jak ja przesiadłem się z wsk-ek,jawek itp wiejskich sprzętów to niebo a ziemia. Na początku to będzie niesamowitam moc aż strach manetke odkręcić do końca :D niebęde wszystkiego pisął sam zobaczysz :) powodzenie w szukaniu obyś szybko coś kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKi, to jakby co to dam ci znac na PW... A mam jeszcze jedno pytanie: znalazłem w gazecie ogłoszenie o sprzedaży Yamahy RD 80 LC2... RD, nigdy o takiej nie słyszałem :? Jest taka czy to pomyłka, prosze opomoc bo jestem troche laikiem w tych sprawach :? :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...