Skocz do zawartości

Wrzesnia... ??


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mieszkam 15 km od wrzesni i bylem dzisiaj na paradzie i jezdzilem sobie popoludniu po wrzesni ale nic nie slyszalem zeby sie cos wydarzylo.

moze jutro sie kogos postaram podpytac ale jesli ktos cos wie to niech napisze :?

oby nic sie nie stalo... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja już wiem o co chodzi...o złamaną noge ....

 

a mianowicie trajka się zakopała ludziska siedzieli na niej i jak kierowca probował się wykopać to pewnia hmm pani/dziewczyna spadła i chyba jej koło przejechało po nodze ma złamane obie kości ała ....tiaaa niczym ja kiedyś :D

 

No nic życze jej zdrowia najwyzej bedzie miec tylko taką blizne jak ja 8)

Ale mam nadzieję że nie bedzie zadnych komplikacji

 

Pozdrawiam

Sandra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie mowi, ze to tylko noga, ale z drugiej strony...

z reszta - dobrze ze tak sie skonczylo (u mnie w miescie zamkneli organizowanie zlotow przez wypadek smiertelny - przewozili ludzi otwartym gazikiem po starym lotnisku... samochod koziolkowal miazdzac glowe jednej sredziance ;( )

 

a ty cio mialas za wypadeczek ? (jezeli mozna sie spytac...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mój wypadeczek niemotocyklowy jest, na wczasach grałam w piłkę i jakoś tak "poślizgłam" się na piłce....ii zrobiłam fikołka i truch na ziemnie, dziwnie "czułam" tą noge, no i jak się okazało złamanie obu kości podudzia z przemieszczeniami i odpryskami 8) gips 2miechy 2operacje (1-wsza scalenie kosci płytką i śrubami, a 2-ga to wyjęcie tego wszystkiego z nogi 8) ) w sumie mimo tego ten czas wspominam miło 8O bo jakoś tak wszyscy nademną latali :-D :D ale nie chciałabym drugi raz tego przechodzić :roll: no i ta blizna na nodze :? ...

 

Zdrowia dla tej Pani :) i uwazajcie na Siebie nawet jesli się wygłupiacie :(

 

Pozdrawiam

Sandra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt!

Nie wyglądało to dobrze z dziewczyną i nogą. Najgorszy był moment,jak próbowała wstawać,a noga się złożyła nad kostką o 90 stopni. Przyjechało pogotowie.zabrali poszkodowaną i po wszystkim.

...ale swoją drogą, ciekawe,jaki ciąg dalszy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...