Skocz do zawartości

Prędkość z jaką jedzie Chart


olek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuje z tą odległością i wypowiem się. Czekam na komentarze tych' date=' co charty jadą bez niczego 65km/h :buttrock:[/quote']

 

Ja mam Charta i mogę się wypowiedzieć. Wszsytko zależy od wahy - przy kupnie miałem pół zbiornika 95okt ze stacji Orlen i jechał nieco ponad 60 km/h (ale tak pokazywał mój licznik, bo ojciec jechał za mną golfem i pokazywało poniżej 60 km/h). Jak się skończyła, to wlałem niby-95okt i jechał góra 55 km/h (na Mixolu 30:1). Kumpel kupił mi ruskiej (prawdopodobnie ze stacji z Brześcia, bo nie śmierdziała, jak inne ruskie h**owstwa) po 3 zł/l i na Mixolu jechałem 65 km/h we dwie osoby (i nie mulił się nawet po ciągłej jeździe z takim obciążeniem przez 14 km - dłużej nie jechałem). Wlałem raz tej ruskiej z semisyntetykiem Orlen 2T (czerwonym) i Vmax miał taką samą, ale przyspieszał tak, że za pierwszym razem o mało nie spadłem z siedzenia :-). Teraz tak chrzczą na stacji tę wahę polską, że po dłuższej jeździe V spada nawet do... 40 km/h :-). Chwilkę "po garach" i 10 sekund postoju - z powrotem 55-60 km/h (z przewagą 55 :-)).

Ale to chyba nie jest tak w innych Chartach, bo mam gaźnik z Komara z rozwalonymi dyszami (na początku mi palił z 5 l/100 km, teraz się ustatkował do 3). Kupiłem gaźnik chartowy, ale jechał góra 40 km/h, bo przepustnicy nie mam i linka była jakaś niepasująca :-) - nie dawał więcej niż 30 % obrotów.

P.S. Mam ktoś części gaźnika Charta na sprzedaż? Albo chcecie kupić gaźnik bez przepustnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...