Skocz do zawartości

WSK 125 - pomocy


radziok16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno co poskladalem motorek tzn WSK 125 chodzila chodzila i djabli ja wzieli nagle stracila moc nie ma przyspieszenia na 2 a juz nie wspomne o 3 czy jest taka mozliwosc ze ja zatarlem mialem nowe pierscienie ale odkrecalem kolanko i byly cale :? co się mogło stac juz nie mam pomyslow więcej pozdro :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaznik czyscilem chyba juz ze 2 albo 3 razy nawet go wygotowalem zrobilem tak zwana zupe przy zaplonie kombinowalem ale wczesniej i jest w 100% dobry mam tam wszystko nowe procz cewki ladowania bo mi nei potrzebna i cewek swiatel moze to swieca zobacze jeszcze jest cos co mnie nie pokoji na 1 sue rozbedze a gdy wcisne sprzeglo i 2 to automatycznie zwalnia tak jakbym hamulec nacisnal

 

acha moze to byc jeszcze wina sprzegla gdy ciagnie je albo za bardzo naciagnietego lancucha bo to nie jest oryginalna WSK-a jest po drobnych przerobkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh przyczyna byla prosta a jednoczesnie smieszna nie przyda sie wam z pewnoscia na przyszlosc :( bo to moja wina jak przykrecalem konsole do wachacza i podnozek (to co trzymie tłumik) musialem nie dokrecic albo poluznila sie srubka co trzyma podnozke tam gdzie jest hamulec a ja sie dziwilem czemu zbiera sie na 2 jak sie prawa nogo odepchlem a pozniej zwalniala :-) a poprostu jak polozylem noge podnozka szla na sam dol i opierala sei dopiero na kolanku a jednoczesnie wciskala hamulec dokonca :P troche to smieszne no ale coz poradzic takie rzeczy czasem sie zdarzaja wszystkim dzieki za pomoc :P i na przyszlosc dokladnie wszystko dokrecajcie :P heh pozdro :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...