Skocz do zawartości

Help z jawka Mustang


PAPIK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam ze to zaplon. Na nizszych biegach nie potrzebuje jeszcze maxa, a na najwyzszym biegu siezaczyna dusic. Nieststy musisz kogos poprosic zeby Ci go pomogl dobrze ustawic bo jak nie wiedziales co to jest dysza to zaplonu na 100% nie ustawisz :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAPIK - zainwestuj 20zl w ksiazke "Motorowery Romet: obsluga i naprawa". Tam jest opisany Ogar 200, a to taki sam silnik, jak Jawka. Naprawde duzo sie mozna z niej nauczyc - rok temu ja tez nie wiedzialem, co to dysza.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedlem do ksiegarni, zapytalem pania, czy jest, powiedziala, ze moze sprowadzic i za 2 dni mialem ;). Popytaj w ksiegarniach, w sklepach z czesciami tez mozesz zapytac, a jak nie da sie to pozostaja sklepy internetowe - np. http://www.mareno.pl/ksiazka.php?isbn=83-206-1042-7

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi filter nie brzęczy.Daje fajny sportowy odgłos, przyjemny odgłos.Mocy też daje.Świece możesz dać:

-F-75 iskra

-F-80 iskra

-F-95 (ja mam F-95 NGK, ona jest oznaczona BP7HS i fajnie chodzi)

Jak jeździsz w lecie na długie trasy to daj F-95, żeby świeca się nie zgrzała, a na F-80, czy F-75 jeździj w chłodniejsze dni, bo łatwiej ci moto odpali.

PAPIK widzę, że poznałeś już STASZKA z Jastrzębia.

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta moca to bym powiedzial cos innego ostatnio brat nie umial dosjc do strzala bo tez tak mial zero mocy okazalo sie jak chcial zmienic zebatke ze nie idze jej reka na luzie pokrecic po rozebraniu silnika okazalo sie ze nie byl otam ktorejs podkladki dystansowej w silniku i po skreceniu silnika

ten glowny walke zaczynal ciezko chodzic moze to to nie wiem :x :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...