Skocz do zawartości

Klasa motocykli "400"


Rekomendowane odpowiedzi

poszukaj GS 500 ale obudowaną (owiewki Five Stars)

pewnie trafi w twój gust bo to juz plastik ;)

4-setki faktycznie cięzko sprzedac bo koles miał CBR ale na szczescie mu sie nie psuła i nie miał kłopotu z częściami. Zanim kupił to pytał w serwisach o części i wszedzie mu odradzali :?

kup sobie gpz 500s...tez ma moc taką jak 400...okolo 60KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom rozwiazanie z owiewkami w GSe nie jest złe sam nad tym myslałem na poaczatku ale teraz odpada ta opcja:P szkoda zakrywac ta pieknie wyeksponowana rame jakims plastikiem ta rama jest tam po to zeby była na wieszchu w koncu to niked jest a nie prawdziwy scigacz zreszta jak sie zakłada te plastiki to sie robi brzydka przestrzen i nie ładnie to wyglada moim zdaniem:) ale o gustach sie nie dyskutoje:P

 

co do kawy 400 troche droga nawet na rocznik 93 chca ponad 10tys zł :o sporo to za połowe tej kasy mozesz miec piekna 500 oczywiscie GSa ;)

i nie warto sie ładowac w 400 oczywisce moim zdaniem

pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze wszyscy ci radza... mieli po pięc 4-setek i znają temat doskonale.. podejżewam ze wszysct którzy udzielili sie w tym temacie nawet nie siedzieli na 4-secie.. tak że nawet nie bierz pod uwage tego co zostało u napisane... :lol: :roll:

p.s.

Ja tam bym wziął ZXRa 400 i sie nie zastanawiał.. ostatnio był zajebisty na otomoto ale poszedł w pierwszy dzien wyswietlania ogłoszenia niebity 1993 rok za 3500zł+ rejestracja!!

Pozatem czesci do kawy (orginalne) sa wyjatkowo tanie porównujac je z cenami innych marek... aha.. był bym zapomniał.. jak już sie decydujesz to kupuj tylko model L (ten nowszy nie taki jak miałem ja.. ) bo do niego bezproblemowo znajdzisz manele.. (może nie tak szybko jak do np GSa 500) .. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest bardziej popularna ale nie mow ze ZXRów nie ma bo znajde ich tyle co np GPXów 750 na allegro... jest ich troche.. a co do maneli.. to ceny nowych są podobne jak ceny maneli do popularnych sprzetó jak nie mniejsze.. poatym to jesli chodzi o używki to do modelu L (czyli tego popularnego) nie ma problemu.. tylko trezba dobrzeposzukac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...7885&highlight=

masz tutaj link do tematu co kiedyś założyłem sam też jestem bardzo zainteresowany zxr'em ale narazie tylko zainteresowany ;) (brak floty)

jest tam troszke informacji pare linków do filmików, jak coś to sie zgłoś do mnie na kompie mam parenaście filmików z zxr 400 i jeden z cbr 400 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...