Skocz do zawartości

WSK do renowacji


Inhalt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myslę, że nie powinni mu zabierać dowodu rejestracyjnego, tylko zrobić w nim wpis o wyrejestrowaniu i przedziurkować go w rogu.

Ale jeśli zabrali to trzeba pogadać z ludzmi z Wydziału Komunikacji o tym by ten dowód wydali bo poprostu chcesz go bo kupiłeś motocykl. Oni muszą mieć ten dowód w archiwach, sam widziałem, że ich troche maja (podejrzałem;) ), ale niewiem jak z Twoim, a jak nie maja to niech wydadzą zaświadczenie (o ile moga) o tym, że nie maja dowodu albo mieli, bo... coś tam, powinni chyba napisać.

Tylko pamietaj, o numerze rejestracyjnym, aby podać zgodny, bo kiedys były rejestracje z dwoma literami, a później z 3 literami, teraz znów z dwoma, niewiem jak to będzie w Twoim przypadku.

 

Moim zdaniem to do wszystkiego potrzebny jest dowód rejestracyjny, chyba, że sie mylę.

Niewiem jak udowidnisz to, że motocykl jest wyrejestrowany, nie posiadajac dowodu rej., sam wiesz, dla urzędu i w świetle prawa jest to sprzęt mówiać najprościej kradziony.

 

Cena 250 zł, taka orientacyjną podał dlamnie T.Skrzeliński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za podpowiedzi. Teraz już będę wiedział jak z człowiekiem rozmawiać i na co zwrócić uwagę. Oby tylko nasze urzędy były choć odrobinę bliżej człowieka :?

Jak uda mi sie kupić ten wypatrzony sprzęt to sie pochwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...