Skocz do zawartości

Jednak ludzie są ok...


Bubu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj popisałem się sklerozą. Zabrakło mi paliwa. Konkretnie to pędziłem z kursantem trasą AK na "gieesce", gdy między Obozową a pierwszym zakrętem w lewo maszyna zaczęła przerywać. Kursant kręci gazem a maszyna prycha. Błysk pod czaszką: o k**wa, od trzech godzin motocykl jest na rezerwie 8O

Wydałem rozkaz zjazdu w zatoczkę autobusową na wysokości zakładów tramwajowych i zaczęło się konsylium nad pustum bakiem. Korek otwarty, resztki paliwa chlapią się po dnie, dumam co zrobić. Ryfa na maksa!

W tym momencie widzę jak jedzie motocykl pewnej nielubianej marki ;) , a na nim koleś z uśmiechem pozdrawiający nas ręką w górze.

Szlag mnie prawie trafił - maszyna stoi, korek out, paliwa niet, a palant pozdrawia i raźno jedzie dalej...

Nie popisałem się w tym momencie po raz drugi tego dnia, bo pokazałem gościowi palec nazywany grzecznościowym...

Mimo wszystko nie żałuję gestu. Na oparach doturlaliśmy się na stację i po kłopocie.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie widzę jak jedzie motocykl pewnej nielubianej marki  , a na nim koleś z uśmiechem pozdrawiający nas ręką w górze.  

Szlag mnie prawie trafił - maszyna stoi, korek out, paliwa niet, a palant pozdrawia i raźno jedzie dalej...

ja bym za Boga sie nie kapnal, ze cosik jest nie tak ! (jezeli bys nie pokazywal "awarii") kursanci czesto maja w bagacholu bene i na trasie dolewaja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zjezdzaniem motocyklom w korkach, kiedy prowadzi sie samochod tez trzeba uwazac.. ja bardzo czesto staram sie patrzec w lusterka, zjezdzac itp, jednak nie zapomne jak jakis czas temu zauwazylem w prawym lusterku ze jedzie jakis sprzet i zaczalem zjezdzac pod lewa krawedz pasa aby go przepuscic i w ostatniej chwili zauwazylem ze zajechalem droge motocykliscie, ktory jechal po mojej lewej stronie, gdyby predkosci byly wieksze mogloby byc cieplo.. a tymczasem nie chce wiedziec co mysli o mnie gosc, ktory jechal po lewej :D wiec pamietajcie - oczy zawsze dookola glowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...