Skocz do zawartości

Opinie o akcesoriach, dodatkach, chemii itp.


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje aby w tym temacie dzielic sie opiniami na temat uzywanych przez nas dodatkach, chemii, akcesoriach itp., zeby latwiej bylo wybrac cos w przyszlosci co bedzie sie uzywac a nie wpakowac sie na mine.

Piszmy nazwe, producenta, cene i krotka opinie czy polecamy czy moze to syf nic nie wart.

Ja zaczne od smaru do lancucha belgijskiej firmy WINN'S. Kupilem go okazyjnie i tylko dlatego nie bluznie ale nie polecam tego specyfiku. Juz podczas smarowania wiekszosc zlatuje z lancucha a reszte co zostala w czasie smarowania zgubisz w przeciagu paru kilometrow. NIE POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie moge tez polecic dwoch wyrobow f-my Erocolor: Mleczka Poler I i Poler III. Szybko jakos sie owazyly, porobily sie jakby zsiadle mleko i zaczely budzic moje obawy co do tego czy nie zaszkodza lakierowi.

NATOMIAST :!: Wart polecenia jest Plyn (wspomnianej firmy) do zmywania owadów z motoru, kasku, gogli itp. Nie pozostawia smug i ladnie wszycho zmywa. Tylko butelki nieco przeciekaja i trzeba je wozic pionowo. I uwaga drożni oczy wiec trzeba ostrożnie psikać (nie pod wiatr) i poczekac po umyciu gogli czy szybki w kasku do wyschniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje zdanie w tym temacie + moje testy:

 

Eagle One (Valvoline) - http://www.skutery.net/akcesoria-produkt.asp?id=45

Kosmetyki Shella - http://www.skutery.net/akcesoria-produkt.asp?id=69

Neoval - dodatki czyszczace i do paliwa - http://www.skutery.net/akcesoria-produkt.asp?id=68

 

Generalnie najbardziej wydajne sa srodki Eagle One. Shell ma natomiast duza skutecznosc czyszczenia, ale niestety szybko sie koncza...

 

PS> Eurokolor chyba balo sie opisu produktow - 3x przedstawialem oferte i za kazdym razem zero odpowiedzi.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnym Ĺrodkiem do Eagle One -Nevr Dull sluzacym do czyszczenia metali jest niemiecki PINGO dostepny w Polsce. Tez jest w postaci waty nasaczonej odpowiednim srodkiem czyszczacym.

POECAM bo swietnie radzi sobie z brudem na chromach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurokolor chyba balo sie opisu produktow -

 

Czy euro-color, to produktry z serii czysta..... ??

Jak tak , to ja sie przejechalem na plynie do czyszczenia skor - Czysta skóra.. chyba 20zl , zadnego efektu, jeszcze jakiś biały nalot został. Sto razy lepiej działa byle preparat do skór za 6 zl z supermarketu. Natomiast kolega kupił na dłuższy wyjazd, wspomniany już wyżej, płyn Czysta Szyba czy jakoś tak i w topowym kasku FM zszedl mu antifog z szybki. Tzn nie wiem na pewno czy to byl antifog, ale zaczela odchodzic jakas warstwa. W efekcie musial zakupic nowa szybke.

 

To są tylko moje doświadczenia, bo może akurat poprostu płyn na skóry nie chciał "współpracować" z moją skóra i analogicznie płyn do szybki..

Ja w każdym razie wiecej produktów euro-color wole nie testować i kupić sprawdzony produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

UMYLEM WCZORAJ SWOJEGO RUMAKA NOWYM NABYTKIEM, TJ. GREENTEC CASROLA. BYLEM W SZOKU. POPROSTU REWELKA, AZ MILO BYLO PATRZEC JAK BRUD SPLYWA Z WODA. POLECAM BO WARTO.

 

[ Dopisane: 30-08-2005, 09:18 ]

Jakis czas temu kupilem husteczki do czyszczenia wizjera f-my MOTUL w cenie 24,- zł (10-12 husteczek). Jednoznacznie stwierdzam ze taki sam efekt daja husteczki do mycia szyb, ktore mozna kupic za 8,- zl (20-24 sztuki w paczce i wieksze niz te Motula) w kazdym markecie.

Co moge poradzic to to, że ktorymi kolwiek husteczkami przecierasz szybke to dobrze jest zaraz przetrzec tez ja suchym recznikiem papierowym lub husteczka higieniczna. Efekt murowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...