Skocz do zawartości

No i stalo sie!!!


tomice
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to gadalem z rzeczorznawca, ale u mnie bedzie dopiero jutro. Powiedzial ze w sumie zawsze sie traci, szczegolnie taka stara maszyna. Powiedzial ze pewnie uznaja calkowita, ale np zniszczenia 50% wiec dostane grosze! Bedziemy sie odwolywac, ale jeszcze nie wiadomo :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

:oops: Kur***

i sie zaczelo. Jakis tydzien temu dostalem pismo, ze sprawe oddano do specjalisrty, bo oni nie maja kompetencji.

 

Teraz dostalem pismo ze uznali szkode calkowita i czekaja na kwitek z Policjii o winie.

 

Zadzwonilem zapytac jakich pieniedzy moge sie spodizewac i kur** mac: (przepraszam ale jeste strasznie nerwowy!!!):

- koszt naprawy wyceniono na 19.000zl!!!!

- a koszt motocykla wg ich katalogow to 1000zl!!!!

- koszt tego co mam w garazu to 50-60zl!!!

 

Kumajcie. Co ja sobie za 800-900zl kupie, waciki??? To jest jakies chore. Powiedzialem ze chyba bedziemy musieli sie spotkac w sadzie, to koles powiedzial to prosze powiedziec czym rozni sie Maxim od zwyklej, to mu powiedzialem, bo w kwitach mam zwykla, bo sie chyba tego nie pisze nie wiem. Powedzial ze zadzowni do tego rzeczoznawcy i w pon mam zapyatc. Ale juz czuje ze ch*j** dostane!!! Sezon w pelni, a oni takie cos. [wiem naduzylem slowa 'powiedzial' :-) ]

 

No coz, jak powidzial ten ktory robi zdjecia: poszkodowany zawsze traci!

Ja jestem zalamany, myslalem ze moze uzbieram na cos wiekszego, ale chyba nie starczy mi nawet na remont.

 

Pozdrawiam i przepraszam za slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...