Skocz do zawartości

Mozecie mi doradzic pls


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

to będzie chyba najrozsądniejsze wyjście jeżeli jesteś niskiego wzrostu... podrośniesz, nabierzesz wprawy na moto i za sezon czy dwa zmnienisz motorynkę na simsona ;)

 

P.S spójrz na moją sygnaturkę, zaczynałem od motorynki jak miałem 10 lat... zobacz czym teraz jeżdżę ;) i zawsze musiałem zarabiać i za swą kasę kupować sprzęty, ale nie żałuję :P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. nie pokazuje się rodzicom filmów z wypadków... wiadomo jakie będą reakcje... no ale ktoś musi mieć te wypadki... bez tego się nie obejdzie... przecież tata twój nie może założyć że wyjedziesz na drogę i będziesz miał wypadek... mój mówił tak jak chciałem motorynkę w wieku 8 lat... ;) teraz jak wyjeżdżam na drogę to mówi tylko bym był ostrożny... nie mówi mi "jedź wolno bo się zabijesz..."

 

2. taki wypadek można mieć nawet na motorowerze...no nie taki sam ale podobny... na 50 też się możesz zabić...

 

3. czy to enduro czy plastik - zawsze może Ci się przydażyć jakaś nie ciekawa sytuacja :?

 

4. 300 nie będziesz jeździł... :P ja nawet 200 jeszcze nie jechałem... tylko 190 :)

 

TO tyle z mojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki co dzieciakowi wkrecacie, moj brat rok temu mial 149 cm i byl w jego wieku. Starzy kupili mu skuter z wyzszym siodlem od mojego i fakt faktem ze mlody bral i opieral sie jedna noga ale po jakims czasie opanowal stawanie skuterem i teraz bezproblemowo. Jak na dzien dzisiejeszy chlopak fajnie smiga bo troszke podrusl do lekko ponad 150cm.

 

Chlopie nie lam sie, wez wytargaj starszego na gielde lub do jakiegos sklepu i poszukajcie a napewno cos fajnego znajdziecie.

 

Powodzenia w szukaniu i kup najlepiej cos co da sie zarejestrowac bo bynajmniej znizki beda leciec i bedziesz mugl smigac po miescie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...