Skocz do zawartości

Kupno motoru 125cm3 :D


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam kupić jakiś motor na A1 i najbardziej podoba mi sie aprilia rs 125. Czy ktos z Was ma jakieś zastrzeżenia co do niego ? Co o nim myślicie ? Ma on dobre osiągi ? I co najważniejsze czy jest bezproblemowy ?

 

Oczywiście myśle tez nad czymś innym ale ważne żeby jakoś to sie zbierało i te 110-120 poleciało ;] Co poradzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://125.pl/modules.php?name=Content&pa=...=showpage&pid=5

 

Szukałeś na necie,w archiwum forumowym??Ostanio był chyba o niej temat,jak znajde wrzuce link.

 

ważne żeby jakoś to sie zbierało i te 110-120 poleciało

RS 125 w pełni odblokowana spokojnie poleci 160km/h ale ja myśle ze do 170km/h sie rozbuja a może i więcej....Przyśpieszenie od 0-100km/km w granicach 6-7s także pospolite katamarany wycinasz jak chcesz 8) Silnik to rotax 123(albo 122 już nie wiem) z tego co czytałem na forum bardzo dobry silnik,stosowany chyba od początku lat 90 ale nie wiem czy teraz jeszcze go robią,chyba nie,ogólnie fajne moto,mi też sie podoba.Spalanie zależy od tego jak jeździsz,przy ostrym żyłowaniu pewnie z 5l na 100km albo i wiecej,w trasie koło 4.A które roczniki cię interesują??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy ostrym żyłowaniu pewnie z 5l na 100km albo i wiecej,w trasie koło 4.

co za głupoty opowiadasz!! mi aprilka 50-ka paliła minimum 4,5 L przy ostrym traktowaniu. z pasazerem na trasie na polanow (pełno wzniesien) doszla do 5 l/100 8O (oczywiscie bez zastrzezen co do stanu silnika, wyciekow tez nie było ;)) taka 125-ka spali 5 jak bedziesz bardzo grzeczny, jak troche mniej to nawet 8 ;)

 

ze 125-tek to jedna z najlepszych propozycji, napewno jedna z najmocniejszych. ale z drugiej strony czesci do nsr sa chyba troche tansze :roll: poszukaj w necie przykladowych cen i przede wszystkim bierz taką zadbaną nie patrzac na marke :P

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :P interesuje mnie rok 91-93 ;] tak zeby do 4000 zł z groszami ;] no to dobre ma osiagi ;) a co do bezproblemowej jazdy ?? ... bo to 2 takt wiec niewiem jak z tym bedzie;/ a czy af1 to podobny sprzet ? czym sie różni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 4000zł ciężko będzie znaleźć rs 125,ale "szukajcie,a znajdziecie".Za tą kase spokojnie wyrwiesz aprilie af1 125 futura(osiągi podobne,chyba ten sam silnik,wygląd identyczny) a nawet pewnie taniej to zostanie ci kasa na strój i wache ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...