Skocz do zawartości

kilka moto potrzebuje duzo wiadomosci ......


Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie a ile ma taka DT80

10 przy wydechu gianelli góra 12

 

SUzuki RMX70 (cylinder+ sportowy wydech) w rzeczywistosci mocy?

Jeżeli jescze jest gażnik większy to koło 16moze 18 bo to 70ccm

 

 

Ja myslalem ze po rundzie DT bede zaskoczony, bo w koncu jest tak popularna a tu sie troszke zdziwilem (niestety()

Bo taka jest DT. to jest spokony motocykl na pocztek jazdy oan jest bardziej nastwiona na mieskie warunki i ma łagodną charakterystyke kosztem osiągów.

Wracjąc do tematu Bety to znajomy ma taką też 2002 rocznik tyle ze po maksymalnym tuningu oczywsicie jest to 50 ale ma racingowy cylinder, wydech, gażnik 24mm ( tak nie pomyliłem sie 24mm w 50ccm) i do tego cylinder jescze jest po tuningu by Kary ( tak jak moje sprzety).

Efekt taki ze zero dołu ale jak sie kręci to jedzie to jak mój HM, tyl eze on jescze nie miał tuningu by Kary :P

Pytałem sie o częsci do niej to podobno juz nie ma problemu bo jest 2 dilerów Bety i mopżna dostac je bardzo szybko. Jeżli mozesz mieć ttaką bete to polecam. Tyle że ta znajomego kosztowała 12tyś razem z drugim islinkiem i jescze kilkoma czesciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bety teraz w Polsce pelno. W kazdej gazecie i w internecie wszedzie sie reklamuja takze mysle ze teraz z czesciami nie bedzie problemu.

 

enduroguy napisał:

No wlasnie a ile ma taka DT80  

 

10 przy wydechu gianelli góra 12  

 

enduroguy napisał:

SUzuki RMX70 (cylinder+ sportowy wydech) w rzeczywistosci mocy?

 

Jeżeli jescze jest gażnik większy to koło 16moze 18 bo to 70ccm

 

To mi wszystko wyjasnia gdyz Ts-ka byla jeszcze ponad 20kg lzejsza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajade w przyszlym tygodniu do tego importera .... moze bedzie wiedzial cos o tej BETA'cie ... jak wroce to napisze co sie dowiedzialem ... a co do ceny to powiem mu ze chce za 5000 pln juz zarejstrowana :P niech zalatwia ;) hehe a i o aprili tez mu powiem ;)

 

 

pozdro

Przyszly enduro-maniak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze powiecie mi ile ma koni dt 80 tzn. 110 malossi  pusty dyfuzor+koncowka cr+filtr twin air+jakis tam gaznik wiekszy nie pamietam jaki (bo to nie moj dt)+zębatka 51 zebow+carbonowa membrana+cdi rozblokowany

Ja miałem niedawo porónanie z taką dt ale miała załozony tylko miał cylnder malosi 110 i wydech gianelli i odblokowany CDI to szła ciut gorzej niz mój Hm na przsypieszenie ale była szybsza bo 115 koles nią poleciał i na asalcie jak mnie dogonił to wyprzedził. Tyle ze w treeni to zupełna porażka. Moim Zdaniem ie warto pakowac kasy na taki tunig DT ( no chyba że sie taką kupi) lepiej dołozyć ta kase i kupic RXa 50 z tuningowym cylindrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem niedawo porónanie z taką dt ale miała załozony tylko miał cylnder malosi 110 i wydech gianelli i odblokowany CDI to szła ciut gorzej niz mój Hm na przsypieszenie ale była szybsza bo 115 koles nią poleciał i na asalcie jak mnie dogonił to wyprzedził. Tyle ze w treeni to zupełna porażka.

Hehehe jak porownywalem TS z identyczna DT to bylo dokladnie to samo. Tylko ze tamta szla ze 110km/h tylko zanim sie do tej predkosci rozpedzila to troche czasu mijało. Jak sie potem nia w terenie przejechalem to no comment 8O . Naprawde miala zdecydowanie mniej mocy od TS i to bylo czuc mocno.

lepiej dołozyć ta kase i kupic RXa 50

Nawet duzo nie trzeba dokladac bo RX-y w fajnym stanie chodza nawet za 3500zl a to juz inna klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie potem nia w terenie przejechalem to no comment  . Naprawde miala zdecydowanie mniej mocy od TS i to bylo czuc mocno

Tu nawet nie chodzi o moc tylko o jazde czyli prowadzenie, zawieszenie i wage. Nie to żebym jechał na Dt czy cos takiego ale to jest lajtowe enduro i w tym sprawdza sie znakomicie ale do ostrej jazdy sie nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o moc

Tamta i z mocy byla slabsza.

 

A jesli chodzi o prowadzenie to mi trudno porownywac bo jednak do motocykla sie przyzwyczaja.

 

Jesli chodzi o zawieszenie (taki "mały" offtopic ;) ). Czy da sie bez podwyzszania uczynic tylny amortyzator w Dt125r miekszym? Mam troche ponad 1,6m. takze podnosic raczej nie chce a przy mojej wadze na malych dolkach amortyzator sie praktycznie nie ugina :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wdt 125 nie ma regulacji wstepnego napiecia spręzyny od spodu?? bo jeśli jest tomożesz tam sopbie ja zmniekczyć.

 

A jesli chodzi o prowadzenie to mi trudno porownywac bo jednak do motocykla sie przyzwyczaja

Ja byłem przzwyczajony do Dt a jednak Rxem i Hmem mi sie lepiej jechało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wdt 125 nie ma regulacji wstepnego napiecia spręzyny od spodu?? bo jeśli jest tomożesz tam sopbie ja zmniekczyć.

Chyba jest, ale polaczona z regulacja wysokosci tj. jak wykrecasz dolne mocowanie to wydluzasz amortyzator, a zarazem zmiekczasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wykrecasz dolne mocowanie to wydluzasz amortyzator, a zarazem zmiekczasz.

To jest tak że zmniejszasz napiecie i jest takie złudzenie ze staje sie on dłuzszy a naprawde jest taki sam, bo spręzyna opiera sie na czpieniu który ma stała długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak że zmniejszasz napiecie i jest takie złudzenie ze staje sie on dłuzszy a naprawde jest taki sam, bo spręzyna opiera sie na czpieniu który ma stała długość.

A ja glupi sie na to nabralem i sie dziwilem czemu jak wkrecilem ta srube do konca amor sie nie skrocil (chcialem go do TS zamontowac). Wielkie dzieki Strzałek. Ale teraz jak to jest. Jak wkrece srubke to bedzie twardszy a jak wykrece miekszy?

 

P.S. Swietnie lata ten Twój HM ;) . I ten dźwiek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz jak to jest. Jak wkrece srubke to bedzie twardszy a jak wykrece miekszy?

 

Jak wykręcasz to robi sie miększa bo sprężyna jest mniej napięta.

 

 

P.S. Swietnie lata ten Twój HM  . I ten dźwiek....

 

No ba. Bo to HM. Niedługo porównam go z Betą RR która będzie smigać moja dziewczyna ;)

 

o co cho ? ja tez chce  .....

Mówisz i masz na mailu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...