Skocz do zawartości

SUZUKI GS500E!!!


Rekomendowane odpowiedzi

nom chyba jest krzywa bo jak rozpedze sie wyzuce na luz i zaczne delikatnie hamowac przednia klamka to przud sie dziwne zachowuje podskakuje moze powiedziec tak :/ teraz pytanie kupowac nowa tarcze czy puscic stara na tokarnie i zeszlifowac ja delikatnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie orientuje sie ile moze kosztowac nowa tarcza do GS-y :? więc trudno powiedziec...

a szlif tez zależy jak grubą masz obecną tarcze i jak bardzo jest krzywa...za szlif tez sie płaci wiec sie zorientuj co Ci sie lepiej bedzie opłacic...

bo używaną to tez lipa bo moze trafisz na taką z moto po dzwonku i pewnie za prosa tez nie bedzei :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pytanie kupowac nowa tarcze czy puscic stara na tokarnie i zeszlifowac ja delikatnie??

 

Z tego co wiem to w GS-ie jest pływająca tarcza. Czy taką tarczę na pewno da się zeszlifować???

Jeśli chodzi o zakup to polecam http://www.motoakcesoria.com Kupowałem tam tarcze i klocki EBC do GS-a - mają całkiem przestępne ceny. A po wymianie motocykl wreszcie zaczął hamować.

Pzdr

Ikar77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto własnie wruciło z servisu naprawiał go mechanik Czachora z Dakaru :( wiec cos o nim swiadczy :] no i oczywiscie powchwalił moja maszynke bo nawet niezła sie trafiła i dał rade sprostac tarczy juz nie stuka poobracał ja pare razy bo nie tak była prawdopodobnie zamontowana i na jednym klocku brakowała zocisku ale jak narazie wszytsko ok w mojej SUZI pozdro

 

[ Dodano: 12-06-2005, 11:49 ]

hm.... widze ze temat o GS 500 troszke zamarł nam na forum :banghead: no wiec trzeba go troszke ozywic :D co słychac u GSowcó ??

 

[ Dodano: 12-06-2005, 11:56 ]

hm.... widze ze temat o GS 500 troszke zamarł nam na forum no wiec trzeba go troszke ozywic co słychac u GSowcó ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...