Skocz do zawartości

tresura plecaczka


maćq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z nim raczej jeżdżę ostrożnie (dbam o niego) aby nic mu się nie stało

dolaczam sie do wypowiedzi... Ja rzadko biore moj plecaczek (troche jest wybredny i mowi, ze nie wygodnie 8O ) ale jak juz biore to zaklada moj kombinezon ! Komus zrobic krzywde... boli 2 razy mocniej ! tym bardziej mojemu plecaczkowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolaczam sie do wypowiedzi...  Ja rzadko biore moj plecaczek (troche jest wybredny i mowi, ze nie wygodnie  8O ) ale jak juz biore to zaklada moj kombinezon ! Komus zrobic krzywde... boli 2 razy mocniej ! tym bardziej mojemu plecaczkowi...

Trzeba było golfa kupić jak niewygodnie :D

Co do Katany, to z kumplem śmigaliśmy aż gwizdało :D Duże siedzenie, ogromny uchwyt z tyłu, co najwyżej nogi trzeba było nieźle podciągnąć. Jeździło się póki z plecaczkiem, kumpel nie zatrzymał się na polonezie :/

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie narzekam (o czym przekonał się Pan Starszy) :D :D ;) he he he he

Pozdrowienia dla niego serdeczne :mrgreen:

Najważniejsza jest jazda!!!!! Wygodnie, niewygodnie.........kto by się tam przejmował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie narzekam (o czym przekonał się Pan Starszy) :D :D ;) he he he he  

Pozdrowienia dla niego serdeczne  :mrgreen:  

Najważniejsza jest jazda!!!!! Wygodnie, niewygodnie.........kto by się tam przejmował

 

Jazda jest najważniejsza. Tak !

Kazdy z nas mając swojego dżokeja, który w naszym życiu nie jest tylko dzokejem spinającym się pod światlami... jeździ z nim dużo wolniej i ostrożniej.

 

Chcesz się ze mną przejechać ? Dawaj ! Na pewno nie zapomnisz kilku kilometrów jako pasażerka Occulta :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się ze mną przejechać ? Dawaj ! Na pewno nie zapomnisz kilku kilometrów jako pasażerka Occulta

 

Oj, Occult nie kuś losu ;)

Twój dżokej myślę, że nie byłby zadowolony z takiej propozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu Panie i Panowie.... ;)

 

tresura... hmm... wiecie kto jest najlepszym plecaczkiem? ktos, kto sam jezdzi na moto. ja swojego plecaczka sukcesywnie ucze jazdy, i o dziwo skutkuje to tez w plecakowaniu. a teraz z innej beczki: sa plecaki, ktore ZAWSZE beda panikowac, ZAWSZE im bedzie za szybko i ZAWSZE zmaluja cos niespodziewanego. proponuje nie uczyc na sile. chce jezdzic - musi sie dostosowac, przelamac leki. nie chce sie dostosowac - trudno. mam znajomych, ktorych zony za milion zielonych nie wsiada na sprzeta i koniec. temat tabu. to sa niereformowalne przypadki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...