Skocz do zawartości

Jazda na Poligonie w Biedrusku


Rekomendowane odpowiedzi

a co do trasy sie cos znajdzie :> rok temu dawalem na Rm wiec zobaczymy..... teraz mam cos duzo wiekszego DR 650 Dakar ...ale bede chyba z tylu troche zostawiac bo niemam kostki tylko opone szosowo ternowa ...:/ a ty co masz za sprzeta:)?

Ja latam na Yamaszce WR 400F a moi kolesie na już troche wysłużonych Hondach CR 125 i 500.

Spoko damy rade przeciez nie jedziemy się tam ścigać tylko polatać razem.

Mam nadzieje, że wszystko dogram do końca tygodnia i będe mógł przyjechać. Ale jeśli coś mi wypadnie to możemy przecież pośmigać w innym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do trasy sie cos znajdzie :> rok temu dawalem na Rm wiec zobaczymy..... teraz mam cos duzo wiekszego DR 650 Dakar ...ale bede chyba z tylu troche zostawiac bo niemam kostki tylko opone szosowo ternowa ...:/ a ty co masz za sprzeta:)?

Ja latam na Yamaszce WR 400F a moi kolesie na już troche wysłużonych Hondach CR 125 i 500.

Spoko damy rade przeciez nie jedziemy się tam ścigać tylko polatać razem.

Mam nadzieje' date=' że wszystko dogram do końca tygodnia i będe mógł przyjechać. Ale jeśli coś mi wypadnie to możemy przecież pośmigać w innym terminie.[/quote']

 

Oki :) ja jutro wymieniam zebatki:) i bede mogl juz smigac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wpadł by tez tam ktoś na jakiś słabszych sprzętach (mam DT 125 R)?

sluchaj przyjezdzaj:) przeciez to nie jakis wyscig tylko jedziemy sobie wszyscy pojezdzic:> ja tez za szybko niemoge jezdzic bo ja z ciezkiej wagi jest tzn DR 650 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj najwyzej przyjedziesz domnie :)na osiedle i razem pojedziemy:).....tylko ja jeszcze na 100% niewiem czy bede ale chyba tak ... :D poniewaz wczoraj rozwalila mi sie piasta i czekam na przesylke kola do soboty ma przyjsc :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w sobote czy w niedziele? Poza tym ja jeśli już to dołączyłbym na miejscu bo na poligon starał się bede dojechać jakimiś bocznymi drogami bo nie mam jeszcze prawka, a mota aż rwie sie do walki z piachem i górkami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam, a ja się zastanawiałem czy po poligonie można śmigać bezkarnie motorkiem. Chętnie bym się przyłączył w jakiś weekend do "ciężkiej altyrelji" bo mam Kawasaki KLR650. Od roku w poznaniu mieszkam i jaka na razie to latam na terenach przywarciańskich i puszczach.



o kurcze dopiero zauważułem że odświeżyłem forum z przed 8 lat :blink: :excl: mam nadzieje że chłopaki jeszcze macie motory lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...