Skocz do zawartości

Zlot GS 500E i innych??


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

no więc tak:

 

gadałem z szanownym :evil: kolegą MasterDD - mówi ze jemu sesja kończy sie 25-czerwca

 

-nie wiem jak inni nie znam sie (studentem puki co jeszcze nie jestem) ale moglibyście się wypowiedzieć na ten temat kto od kiedy jest wolny I MOŻNA BY RUSZYĆ Z TYM KOKSEM

 

pod warunkiem, że koleżanka BlankaP -nadal podtrzymuje zaproszenie :( ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem wolny także czekam na propozycje. W tym, albo w następnym tygodniu oddaję na parę dni GSa w ręce mechanika i potem mogę śmigać do woli :banghead:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem, że koleżanka BlankaP -nadal podtrzymuje zaproszenie  ??

koleżanka zawsze podtrzymuje zaproszenie, dajcie tylko znać, kiedy. kończę sesję, znaczy mam nadzieję,że kończę :banghead: 3 lipca, potem jestem wolna(aż do kampanii wrześniowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze 8-10 lipca ( 2gi tydzień) wpiszmy ją tłustym drukiem i jakieś szczegóły doytczące wyjazdu i pod tym postem damy liste - ludzie będą wysyłać PW do kogoś ( kto tą listą sie zajmie - moge tą osobą byc JA )

 

utworzy sie lista - kazdy cos skrobnie od kiedy ma czas -itd i bedzie sie liste uzupełniać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja sesję kończe jak się uda jutro :twisted: i dalej mam ochotę na zlocik. Jednak termin 8-10 lipca mi nie pasuje, bo mam już ten termin zaklepany na inna impreze z której nie moge sie wycofac. Moze tydzień później?

 

A miejsce jak dla mnie obojętne, byle w ładnym miejscu i z widokiem na ... (góry i morze :banghead: )

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, mnie pasuje, tylko jeszcze decyzja o lokalizacji, bo tu były rozbieżności

 

tak były rożbieżności ale

 

W sprawie wakacji, to obejrzyjcie sobie to miejsce:  

www.bluecafe.pl

 

i szczerze mówiąc to myślałemo tym miejscu :banghead: - nie wszyscy będą mieli jednakowa droge ale jestem w stanie przyjąć klika osób z PÓŁNOCY na nocleg :banghead:

 

NIECH SIE WYPOWIE RESZTA CO DO MIEJSCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak czy inaczej koncze 27czerwca. pozniej jestem wolny i swawolny. trzeba wybrac jakies dobre przyjemne miejsce.. nad morze tez moge jechac. :banghead: nie moge tylko 2-3lipca (rezerwacja :banghead: ). jak juz ustalimy konkretna date to mysle ze jak najbardziej zacznie sie noey temat z data w tytule..

 

aa. co do miejsca.. moge przedzwonic jeszcze raz do domkow pod Sulejowej (w Borkach czy gdzies tam) albo gdzies nieco dalej.. jest mi obojetne. byle na łonie...natury oczywiscie :banghead: i z piwkiem w dloni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę pomóc Ten ośrodek należy do moich rodziców...więc okolice znam nienajgorzej  Ale swoją drogą, to warto tam zrobić spotkanie, niekoniecznie w Krościenku, ale w tej okolicy-jest pięknie!

 

myśle, że możemy zaufać naszej koleżance :banghead: - tymbardziej

- że wie jak tam jest,

- czy jest wystraczająco dużo mniejsca - to by było raczej jedno z pewniejszych miejsc

- własciciele wiedzieli by czego sie spodziewać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ceny są straszne - dziś jedna stacja tyko miała 95 po 3,99 BP w centrum miasta:)

 

mac

ie na mysli to Krościenko tam na samym dole w okolicach Sanoka??

 

raczej okolice N.Sącza :banghead:

 

ale nie ma co planowac puki BLANKAp nie powie nam czy jest możliwość :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zlot będzie w weekend 8-10 lipca to jestem na 200%. Mam akurat wolne także mi pasi. Odległość bez znaczenia. Poza tym odpadam bo biorę w sierpniu dłuższy urlop także muszę oszczędzać :/

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.. zgadamy sie i mozemy umawiac w kolejnych miastach gdzie beda dolaczac inni Gs-owcy :banghead: jesli jedziemy w jedna strone i tak wszyscy.. 8-10 lipca jak najbardziej mi odpowiada takze wypas. a faktycznie portfel bedzie cierpiec..ale coz. takie zloty nie sa w koncu codziennie..

 

----JAZDA----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...