Skocz do zawartości

Zlot GS 500E i innych??


Rekomendowane odpowiedzi

Micha$ nie jest taką znowu ofiarą swiru' date=' sprzet jest ok, a wydaje mi się, że przed transakcją powiedzialem o wszyskich ewentualnych kosztach i przeszlosci motorka, dlatego tak mało dostałem :P. Pozdro.

 

no jak myslisz swiru, ile wziąłem??[/quote']

 

mało ?? hehe to chyba gdzieś zgubiłeś resztę ;) bo ja zapłaciłem dużo ;)

nie wspomnialeś tylko, że kończą sie klocki... bo chyba właśnie sie skończyły :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zależy bardziej od stanu motocykla, mniej od rocznika.......moim skromnym zdaniem....Ja mam staruszka-90' rocznik i wiem, że zapłaciłam dużo, ale nie dołożyłam ani złotówki po zakupie, silnik w super stanie, wszystkie płyny nowe itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko - to chyba dobra cena. Gs-y z 92 zaczynaja sie od 4,500 a kończą na 6000 :D - są wyjatki ;) :-D

 

 

Więc JA BLANKA przyznaję się' date=' że wsiadłam w puszkę i z żalu pół nocy piłam przy grillu.[/quote']

 

a w goorce myslisz ze cos innego robilismy - z racji padającego deszczu-siedzielismy w barach i przy ogniskach :D

 

i popijali my herbate chmielową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Chłopaki' date=' wstydźcie się!![/quote']

 

nie rozumie do czego koleżanka PIJE :>

 

ano' date=' mało chętnych i klapa-trudno sie zgrać :)

 

czyżby jakies aspiracje na nowe terminy- chyba nie ma sensu......[/quote']

Wyślij jej to zdjęcie co mi z nogą w gipsie, żeby nie było, że symulant jesteś ;) Ja tam generalnie nie mam się czego wstydzić :D

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, za rok będę już najprawdopodobniej właścicielką INNEGO motocykla i wtedy co, na krzywy ryj się będę wpychać na zlot GS-ów??!!

nie rozumie do czego koleżanka PIJE :>

No właśnie nie piję, bo oszczędzam na ten nowy mótórek-cudo.....może dlatego mam nerwa :?:

:P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak' date=' za rok będę już najprawdopodobniej właścicielką INNEGO motocykla i wtedy co, na krzywy ryj się będę wpychać na zlot GS-ów??!!
nie rozumie do czego koleżanka PIJE :>

No właśnie nie piję, bo oszczędzam na ten nowy mótórek-cudo.....może dlatego mam nerwa :?:

:P ;)

To razem na ten krzywy ryj wjedziemy ;) Na jakie cudo koleżanka oszczędza? Bo ja codziennie mam nowy pomysł i za cholerę się nie mogę zdecydować :P

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...