Skocz do zawartości

13-15.05.2005 I runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw P


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daje tak informacyjnie poniważ miałem kilka zapytań o impresy na torze w Poznaniu

impreza jak w temacie można obejrzeć jak śmiga wiara z innych krajów. W śród zawodników jest tez spora grupa naszych rodaków więc jest ciekawa możliwośc porównania umiejętności.

Ja będę na pewno.

 

PS

Za 2 tygodnie tj 14-15 na torze odbędzie sie I eliminacja Mistrzostw Polski

 

pozdrawiam

marco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile stoi wjazd /wejscie na tor poznan ?? I w jakich godzinach oni smigaja

dokładnie to nie wiem w zeszłym sezonie wjazd motocyklem kosztował 15zł ;) najlepsze to że piszo mozesz wejść za darmo, czyli możesz zostawić sprzęt na parkingu przed bramą i wejśc pieszo za free

co do godzin to pewnie jak zwykle koło 11 będzie oficjalne rozpoczęcie i koło 11.30 pierwsze wyścigi

ale podkreślam tak było w zeszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dziekuje za info ! a i jeszcze jedno - Marco to ty bedziesz mial slubicho w czerwcu (dobrze mi sie wydaje ?) ? jak tak to prosba - ze 3 dni przed slubem zapodaj jeszcze raz ten temat na forum - mam wielka ochote sie zjawic, ale boje sie, ze zapomne (przez wir swoich codziennych spraw) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco to ty bedziesz mial slubicho w czerwcu

 

mój ślub w sierpniu dokładnie 27.08.2005

 

ze 3 dni przed slubem zapodaj jeszcze raz ten temat na forum

 

temat na forum juz zapodałem

 

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...p=272730#272730

 

i oczywiście zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na torze 7 maja po 12 godzinie i kiszka byla ! tzn przyjechalem katamaranem, ale szczerze to nikogo nie bylo z "widowni" ! jak poszedlem na trybune to jakis bodyguard (oczywiscie Polus) stwierdzil, ze ta impreza jest zamknieta i ze mam spadac ! nie mialem ochoty sie klucic ! a ze bylem z mlodszym bratem i jak mu obiecalem, ze baknie przecinaki to nie chcialem slow na wiatr puszczac - poszedlem z nim na most i popatrzyl sobie ok. 20 minut jak rozgrzewali maszyny (bo pozniej padac zaczelo i myknelismy do auta)

chcialbym go kiedys do staini wprowadzic (a i sam nigdy nie bylem...) ale to pewnie trzeba miec wejscia... (albo ostatnio mnie nie poznali... :D :D :twisted:

13-15.05.2005 I runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu PZM

jak będzie zapotrzebowanie to moge zrobić osobny temat ze szczegółami i w ogóle

Marco a moze zmien tylko nazwe tematu i wlep jakies info tutaj (po co nowy tworzyc...) ogolnie w ten wekeend na Uam-ie siedze, ale jak bede wiedzial kiedy co i jak to pewnie wiare skoluje i sie urwiemy... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco a moze zmien tylko nazwe tematu

to dobry pomysł

 

ogolnie w ten wekeend na Uam-ie siedze

no ja to samo tyle że POLIBUDA :D i raczej ciężko się będzie wyrwać :twisted:

 

no i takie info

Sezon motorowy już w pełni, czas więc na inaugurację na Torze „Poznań” Motocyklowych Mistrzostw Polski. I Runda WMMP odbędzie się

w dniach 14-15 maja 2005 r. Rywalizacja zapowiada się niezwykle atrakcyjnie, przypomnijmy że w minionym sezonie na starcie do zawodów regularnie stawało ponad 120 zawodników. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku może być jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Powiem że z chęcią bym się wybrał, jeszcze nie wiem jak będe stał z czasem, ale jeśli ktoś leci z Warszawy ( max. prędkość przelotowa 140 - 150) to możemy jakoś się styknąć i razem wybrać.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawiej zapowiada się chyba dawna klasa amator, która po zmianach w regulaminie (wydaje mi się że jak najbardziej na korzyść) powinna chyba przeżywać prawdziwe oblężenie uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam żew mam zredagowany cały materiał pod tytułem:

"Jak spełnić marzenie o starcie w wyścigu"

Tyle że gdzie go wstawić tak żeby było fajnie i przejrzyście dla wszytskich może narazie wrzuce w SPORT a co dalej to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak spełnić marzenie o starcie w wyścigu"

super sprawa ;-) sam jestem ciekawy :!:

no ja to samo tyle że POLIBUDA

pozdro dla moto-studentow :D ja sie chyba urwe...

 

p.s. o ktorej sie zacznie w pt. ? kolo 11 ? i do ktorej bedzie trwalo (fajnie jak by ktosik sie dokopal do calej czasowki tzn. kto, co i ok. ktorej bedzie sie dzialo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...