Skocz do zawartości

Yamaha Virago XV250


Gość dor!nka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przeklejam z pl.rec.motocykle, może ktoś z was coś wie nt tego motocykla:

 

W dniu 28 kwietnia 2005 r. w Zielonce przy ul. Wojska Polskiego,

został skradziony motocykl Yamaha Virago XV250 rocznik 1992 kolor

srebrny metalic

o nr rej WD 0056, nr silnika i nadwozia 3LU002241.

Osoby, które będą miały informacje na ten temat proszone są o kontakt

pod numerem telefonu 0 602 308 236 lub z Komendą Policji w Zielonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

powiem ci krotko forum twojego problemu nie rozwiaze juz dawno motor zapewne jest w czesciach sprzedany w jakims wiejskim sklepie albo jebli jjakas dziwna przerubke to wzieli to wyzucili i motorku nie ma :? ..straszne ale prawdziwe . tak by bylo w rejonie z ktorego pochodze a w twoim rejonie teeżż to lubią .. szacuneczek dziewucho i nie łam sie bedziesz miała ładniejszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci krotko  forum twojego problemu nie rozwiaze  juz dawno motor zapewne jest  w czesciach  sprzedany w  jakims wiejskim sklepie albo jebli jjakas dziwna  przerubke to wzieli to wyzucili i motorku nie ma   :?   ..straszne ale prawdziwe  . tak by bylo w rejonie z ktorego pochodze a w twoim rejonie teeżż to lubią .. szacuneczek dziewucho i nie łam sie bedziesz miała ładniejszy  ;)

 

jakbyś doczytał - to nie moje moto...

 

Dori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozsmieszacie mnie dobrze  nie twoj kogos itak dlaej ...a co do mojej pisowni  to nie udzielaj .. bo pisac  moge  jak mi sie tylko podoba z błedami czy bez  ..  :lol: mam na to wyje......    .

 

Witam,

zwrócono ci tylko uwagę, że nie przeczytałeś dokładnie posta, a jesli chodzi o ton twojej wypowiedzi - to mylisz się. U nas istnieją na to reguły.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...