Skocz do zawartości

Dzwon na Zaspie - Gdańsk


zrgregor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkałem się z kumplem i zapodał mi info iż wczoraj ok. 21.30 na zaspie widział leżącego na Zaspie (Al. JPII) motonitę i rozwalony motocykl. Kolega jako że nie jest z kręgu jednośladów potrawił jetynie określić iż był to sportowy motocykl.

Data i godzina jaoś dziwnie się poktywa z wieczornymi spotkaniami na molo w Brzeźnie, czyżby ktoś nie wrócił? Ktoś ma jakieś bliższe info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel cos tam widzial..

wiec przekaze to co on mi dzis powiedzial...

podobno ktos skuterkiem sobie jechal i samochodziarz wymusil mu pierszenstwo na skrzyzowaniu... skuterek podobno zlamal sie na pol... a kierowce jak zabierali podobno jeszcze zyl...

nic wiecej nie wiem.. tyle mi dzis opowiedzial kumpel jak bylem na myjni...

 

ps.

niech mi ktos obieca ze jka jakis skur... wymusi mi pierszenstwo i bedzie mi dane sie przeniesc na daj Boze inny lepszy swiat... to go kur ktos rozumu nauczy... przeciez tak nie mozna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel cos tam widzial..

wiec przekaze to co on mi dzis powiedzial...

podobno ktos skuterkiem sobie jechal i samochodziarz wymusil mu pierszenstwo na skrzyzowaniu... skuterek podobno zlamal sie na pol... a kierowce jak zabierali podobno jeszcze zyl...

nic wiecej nie wiem.. tyle mi dzis opowiedzial kumpel jak bylem na myjni...

 

ps.

niech mi ktos obieca ze jka jakis skur... wymusi mi pierszenstwo i bedzie mi dane sie przeniesc na daj Boze inny lepszy swiat... to go kur ktos rozumu nauczy... (jka przezyje to po podleczeniu kosci sam wymierze sprawiedliwosc... nawyzej bym odstal zawiasy...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...