Skocz do zawartości

RUMINIA -POLECAM!!!


Mo-cher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Hej.... ja mam w planach wyjazd do Grecji ale oczywiście przez Rumunie (i też chcę tutaj coś zobaczyć) - wyjazd zaplanowany od 15 sierpnia .. PINA napisz mi koniecznie kiedy Wy jedziecie ??? Jestem z Wrocławia... i pierwszy nocleg chcę zaplanowac gdzieś na Słowacji.... Moze pokonamy wspólnie jakiś odcinek???

Pozdrawiam .. i jeśli można to też prosze o fotki na maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd zaplanowany od 15 sierpnia .. PINA napisz mi koniecznie kiedy Wy jedziecie ???

Planujemy wyjazd 14 lub 15 sierpnia - tylko że startujemy z miejscowości Ustrzyki Dolne. W weekend 12-14 odbywa się tam zlot webchapter na którym będziemy gościć.

Niestety nie wiem gdzie jest planowany pierwszy nocleg :oops: , może poproszę o wypowiedź głównego organizatora wyprawy :) , Gosia :!: :!: :!: :!:

W każdym razie ja w bieszczady jadę w sobotę rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. wczoraj wieczorem wrocilismy z rumunii-na 12 dni, tylko 3 dni były bez deszczu.... ale i tak warto było.

 

Bullson jechałeś Fogaraską? Bo podobno jakieś problemy z tunelem na szczycie były - do czerwca był zasypany kamieniami? Wiesz coś o tym?

A jak w ogóle sprawy powodziowe - widać coś czy w Transylwanii jest OK?

My jedziemy za tydzień a nie mamy enduro... :)

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
hej. wczoraj wieczorem wrocilismy z rumunii-na 12 dni, tylko 3 dni były bez deszczu.... ale i tak warto było.

 

Bullson jechałeś Fogaraską? Bo podobno jakieś problemy z tunelem na szczycie były - do czerwca był zasypany kamieniami? Wiesz coś o tym?

A jak w ogóle sprawy powodziowe - widać coś czy w Transylwanii jest OK?

My jedziemy za tydzień a nie mamy enduro... :evil:

Z góry dzięki.

zadnych problemow, tunel otwarty, powodzi w gorach nie widac, tylko w rzekach wiecej wody i zolta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie jakieś fotki z tej wyprawy gdzie można je zobaczyć??? Lub na maila??? [email protected] - dzięki !! !! !!

 

[ Dopisane: 14 ]

Rewelacyjnie sie składa .. bo bede miał wolne już od 12 (wieczorem ) sierpnia ... więc Pina jak możesz to podaj mi numer telefonu na maila ... lub numer GG to może jednak uda się jkis odcinek przejechać po tej Rumunia razem :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...