Skocz do zawartości

Prosze o pomoc skonczyłem amora centralnego w MTX 80!!


Rekomendowane odpowiedzi

amora tam miało byc!!

Istnieje opcja "Edytuj" .

 

Jak myslicie spasi nawj wyzej wrzuce sprezyne od mtx a wtedy to juz musi wejsc tak mysle a moze ktos cos doradzi jeszcze?? dzienx

Powodzenia w rozbieraniu nierozbieralnego amora. Aha i jak nie wybijesz sobie zebow przy rozbieraniu tego od Dt to tez gratuluje :D . A tak na serio. To zawsze mozesz wyciac jeden zwoj od Dt i wtedy Ci sie obnizy. Tylko to sporo roboty bo trzeba jeszcze wyrownac sprezyne tak zeby sie spadala.

 

Co sie stalo z Twoim od MTX-a??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamał sie amor raczej ten rdzen bo nie był to orginalny amor a po ostatniej wyprawie zgóbiłem jedna sróbe od mocowania amora i jechałem na takim kilka kilometrów w sume powoli ale ne wytrzmał i tak był do wymiany he ale wyglada teraz jak byym zrobił na nim jakiegos kakretnego jampa :mrgreen: nie zamiezam go rozbierac chyba ze nie bedzie wyjcia to cos sie pomysli a jak cos to sprzedam go bede stratny ale musze miec amor na piatek bo weekend sie długi zbliza i mała wyprawa sie szykuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie psuje amor chyba lipa jeszcze cos bede kabinowac ze zmiana sprezyny ale i tak chyba bedzie lipa Honda to honda a Yamaha to Yamaha za dłuzy amor!!Moze ktos ma jakis pomysł jeszcze??? pozdrówki!!

Wiedzialem :lol:

 

Co w tym zlego?? Spytaj sie jaki jest jego stan bo przez to bardzo mocne uzywanie mogla np. farba odprysnac :buttrock: . Jak amortyzauje i nie jest pekniety to bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...