Skocz do zawartości

Pomocy


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem z którym dotychczas sam sie nie spotkałem natomiast dzisiaj skończyłem skłądanie Junaka podpiołem instalcje i postanowiłem go odpalić. Przelałem gaźnik właczyłem zapłon i za drugim kopnięciem tak jakby chciał załapać ale..... starter nie odbija do normalnej pozycji tylko kładzie sie jak w jawie. Licze na waszą pomoc chciałem jutro troche pojezdzić.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, cala serwisowke przesmignalem, ale karpia przycialem :?

pojecia nie mam co to moze byc - wiem jedno, bez rozbiurki niczego sie nie dowiesz.

 

Tak sie zastanawiam - a moze zes zle kopniak na wieloklin zalozyl :twisted:

 

a jak zdejmiesz dzwignie startera to co sie dzieje?? wtedy sie nie oprze o dzwignie zmiany biegow - sprawdz i melduj co i jak ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowy problem przy zle wydystansowanej skrzyni i zbyt wczesnym zaplonie :lol: poprostu mowiac po chlopskiemu wyslizgal ci sie element w ksztalcie polksiezyca znajdujacy sie w wewnetrznej stronie dekla skrzyni biegow Ijest on do niego przynitowany i czesto wlasnie przez te nieszczesne nity potrafi olej ze skrzyni uciekac) i przy okazji pewnie tez czesc walka kopniaka, ktora sie o niego opiera i nie pozwala kopniakowi sie "polozyc" ;) Rozebrac skrzynie sprawdzic stan obu w/w elementow, jak cos to napawac i wyszlifowac albo zakupic nowe i porzadnie wydystansowac skrzynie :!:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci' date=' cala serwisowke przesmignalem, ale karpia przycialem :?

pojecia nie mam co to moze byc - wiem jedno, bez rozbiurki niczego sie nie dowiesz.

 

Tak sie zastanawiam - a moze zes zle kopniak na wieloklin zalozyl :twisted:

 

a jak zdejmiesz dzwignie startera to co sie dzieje?? wtedy sie nie oprze o dzwignie zmiany biegow - sprawdz i melduj co i jak ;) :P[/quote']

 

a ty kolego to cos slabo dziadkowych rad sluchales :P a i z serwisowka warto byloby sie bardziej zaznajomic, chcac jezdzic junakiem......

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek nie uzyczyl mi zadnej rady poza jedna: nie kupuj tego zlomu' date=' same z nim klopoty mialem :P[/quote']

 

 

to w przeciwienstwie do mojego ;) bo mial praktycznie pierwszego z wypustu M07 a nastepnie cala game M10 i wszystkiego mnie nauczyl organoleptycznie i teoretycznie o nim 8) poza pradnica, z ktora mial caly czas problemy :? .... ale ogolnie nie sprzedalbym tego motorka za zadne skarby swiata :!:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek nie uzyczyl mi zadnej rady poza jedna: nie kupuj tego zlomu' date=' same z nim klopoty mialem :P[/quote']

 

 

to w przeciwienstwie do mojego ;) bo mial praktycznie pierwszego z wypustu M07 a nastepnie cala game M10 i wszystkiego mnie nauczyl organoleptycznie i teoretycznie o nim 8) poza pradnica, z ktora mial caly czas problemy :? .... ale ogolnie nie sprzedalbym tego motorka za zadne skarby swiata :!:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj dziadek tez mial wiecznie problemy z pradem. poza tym sciorala mu sie kiedys na wyjezdzie (ze slaska w bieszczady po sam kres!!) zebatka posrednia iskrownika (ta mala) bo byla z jakiegos tworzywa sztucznego!! 8O

 

poza tym raczej chwalil Junasia ;) ale wiecznie mi go odradzal, bo marudzil, ze ciagle lapy w smarze bede mial :P

 

PS! tez nigdy Junka nie sprzedam! to je moj "hary", pozatym rodzinna marka :P ojciec tez mial poki mu nie zabralem :):D:D

 

pozdr!

 

ps2 www.dzikijunak.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...