Skocz do zawartości

Co o tym sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przegrzebując ogłoszenia w necie trafilem na Kawe GPZ 500 S z roku 95. Cena wywoławcza 7400 (jak zadzwoniłem i pogadalem to mysle ze za 7000 pojdzie). Kolo mówi ze 1,5 tyś po regulacji zaworów, synchro gaźników robione teraz, nowa opona i wsio okej.

 

Zastanawia mnie właśnie ta cena i gdzie jest haczyk bo 7000 za ten rocznik (stan na zdjęciach - boski, wyladowal na tapecie ;)) to niewiele.

 

Tu jest zdjęcie:

 

http://www.bikepics.com/pictures/334891/

 

Co o tym sądzicie???

Może jest ktoś z Lubuskiego, kto mógłby to moto oblookać???

 

Jak mi odpisze koles na maila to zapodam dokładnie gdzie to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze dokladnie obejrzec na "zywo" ten model. zdjecie nie jest tak dobrej jakosci zeby z bliska sobie obejrzec caly motocykl ze szczegolami. takie gorsze zdjecia nie uwidaczniaja szczegolow a to one sa wbrew pozorom najwazniejsze. trzeba po prostu pojechac i zobaczyc. mozliwe ze jest np. po lekkim szlifie, dobrze zrobiony i wart kupienia. jednak z moich doswiadczen (ostatnio ogladalem 4Gs-ki przed kupnem-przejechalem 500km zeby znalezc TE jedyna ;) ) wszystkie mialy ladne zdjecia a z bliska wychodzily spawy robione w garazu, malowanie jakims badziewnym sprayem i inne pierdólki. cena nie jest bardzo zanizona chyba ale trzeba zobaczyc.. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ......trzeba obejrzeć, niestety strasznie to daleko ode mnie.

 

Choć 7k wydaje mi się podejrzane jak za motocykl, o którym właściciel tyle naopowiadał (że po regulacjach, ze stał 3 lata, ze tylko 20k km - ciekawe ile z tego to prawda??).

 

 

Bede na Bemowie więc może tam coś będzie i będe miał jakieś porównanie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...