Skocz do zawartości

Wydech do Hondy MTX80 jakiś dający dzwiek:?:


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem jak Wy szukacie na allegro. Ja otwieram stronke i widze zaje***ą końcówke arrowa za 80 złhttp://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48449794

Dobra to ja ja zaklepuje :buttrock: . Strzalek, to jest kompletny wydech takze cena koncowki bedzie nieporownywalnie mniejsza!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja ja zaklepuje . Strzalek' date=' to jest kompletny wydech takze cena koncowki bedzie nieporownywalnie mniejsza!!!![/quote']

Tak wiem ale cały na nic sie nie przyda bo tylko końcówka jest potrzebna. Miałem bardzo podobną albo taką samą i nawet nie była bardzo głośna - taka w sam raz na wolnych mozna było sobie po cichu jechać a jak sie odkręciło to był ten odpowiedni i odopiwenio głośny dzwięk :buttrock:

Co do zakupu to zaraz poława tego działu zacznie licytowac i cena podskoczy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroguy napisał:

Dobra to ja ja zaklepuje . Strzalek' date=' to jest kompletny wydech takze cena koncowki bedzie nieporownywalnie mniejsza!!!!

 

Tak wiem ale cały na nic sie nie przyda bo tylko końcówka jest potrzebna. Miałem bardzo podobną albo taką samą i nawet nie była bardzo głośna - taka w sam raz na wolnych mozna było sobie po cichu jechać a jak sie odkręciło to był ten odpowiedni i odopiwenio głośny dzwięk

Co do zakupu to zaraz poława tego działu zacznie licytowac i cena podskoczy [/quote']

Ja wyslalem maila czy nie sprzedalby samej koncowki bez dyfuzora, bo z opisu wynika ze chce sprzedac kompletny uklad wydechowy. Jak ktos zalicytuje to bedzie mial ze mna do czynienia hehe. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No orginalna koncuwka to porazka!!Ale skad przelotowa wziac jak by ktos wiedział gdzie mozna dostac niech da zanac!!

 

A może gdzieś na giełdzie leży ten element i czeka na ciebie ;)

musisz popatszeć w jakiś sklepach z takimi fazami nigdy nie wiadomo może się trafi :flesje:

 

MTX były bez R czyli Hd06 potem R czyli HD08 taka jak moja I r2 czyli HD09 - różniła sie od HD08 tylko tarczą

 

A ja mam HD09 R2 :) więc mam tarcze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...