Skocz do zawartości

Wydech do Hondy MTX80 jakiś dający dzwiek:?:


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki chłopaki troche pomecze bo jutro albo w srode odbieram motorek juz od kumpla bo wozilem sie na nim jakis czas a teraz go kupuje cos koło1500 ale w dobrym stanie a spinka nie wiem jak była załozona bo nie ja zakładałem!!dzieki za rady bede sie bawił z nim ale mysle ze pojezdze troszke !!w sobote jade po jakies ubranka,rekawiczki,bluze.buzer,kask,buty-tylko nie wiem jakie cos w miare taniego nie wiecie jakie sa dobre i w miare tanie?? Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki!!A przeczytałem gdzies na forum ze wysyłałes gosciowi foty z tym jak rozciac dyfuzor czy jak to sie nazywa mozesz mi przesłac albo podac jakis adresik z fotkami??!!

Podaj meila to podeśle. To sa fotki akurat od DT125 ale będziesz mniej więcej widział jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro jak u Ciebie z mtx jak chodzi robiłes cos z wydechem??

 

Nie nic nie robiłem z wydechem aby zwiększyć moc jedyne co robiłem to zmieniłem mębrany zwiększyłem otwur dolotowy do filtra powietsza i zwiększyłem tylną zębatke i jakoś motorek daje rade (pytanie do paweldobo twuj MTX to R 1 czy R 2 :?: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja Hd06 czyli pewnie naj gorsza??Teraz tylko ten wydech przelotowy nie znajde chyba nigdy juz prawie tydzien szukam i nic!!!

Piersza. Chłodzona powietrzem i na cińszych teleskopach z przodu. Co do szukania końcówki to czasem sie dłuuugo szuka. Taki lajf ale nie musisz wszytkiego na raz robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj rozcinalem orginalna koncowke od i to co tam sie dzieje to po prostu masakra :lol: . Teraz rozumiem czemu ta koncowka tak blokuje. Myslalem ze da rade np. zmienic srodek (wsadzic rurke i obwinac wata), ale chyba bedzie trzeba spawac cos takiego od podstaw.

Racia trzeba zwolnic ale co radzisz koncówke czy wyczyscic dyfuzor i zostwaic orginalny tlumnik??

Skombinowac przelotowa koncowke i wyczyscic dyfuzor :P . Wtedy spaliny beda wylatywaly bez jakiegokolwiek oporu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...