Skocz do zawartości

Wydech do Hondy MTX80 jakiś dający dzwiek:?:


Rekomendowane odpowiedzi

A co sadzicie o sklepie tlumiki.pl? Najtansze gianelli sa juz za 106zł, ale czy one beda zdawaly egzamin. Zeby sie nie okazalo ze mula bardziej od seryjnych.

 

DT80

http://www.tlumiki.pl/index.php?cPath=4_39...e383d5994ba0426

MTX 50/80

http://www.tlumiki.pl/index.php?cPath=4_39...e383d5994ba0426

 

Ja tez odblokowalem dyfuzor w mojej dt 80 a z kupieniem przelotowki to naprawde horror. Dlatego prosze o opinie czy ktos kupowal juz w tym sklepie? I czy te najtansze beda git?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez to znalazłem ale jak lipa to po co wydawac ponad 100zeta!!Ale moze Ktos wie to prosze o odpowiedz!!!Jak z odblokowanym widac róznice bo w moim mtx nawet zdjecie tuminka duzo daje a Strzałek napisał ze odblokowanie i koncówka przelotowa to dopiero bedzie róznica!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie. Ale moze akurat sa dobre.

Czy naprawde nikt nie kupowal tego gianelli w tym sklepie?? Bardzo mi zalezy (i nie tylko mi) na odp!!!!

 

Paweldobo a co do twojego MTXa to poteznego kopa daje (w sprzecie mojego kumpla) wyciagniecie tej rurki (króćca) prowadzacej z gaznika do filtra, z tym ze odczepiasz tylko od strony filtra. To jest dosyc "niezdrowe" ogolnie i nie polecam na dluzsza mete, ale efekt jest naprawde imponujacy. MTX, ktory normalnie wkrecal sie do max 7tys, po wyjeciau tego weza zamyka obrotomierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweldobo a co do twojego MTXa to poteznego kopa daje (w sprzecie mojego kumpla) wyciagniecie tej rurki (króćca) prowadzacej z gaznika do filtra' date=' z tym ze odczepiasz tylko od strony filtra. [/quote']

NIE ROB TEGO!! To Ci w zniszczy silnik przy jezdzie w terenie. Jezeli zwiekszenie doplywu powietrza tyle daje to powierc dziurki w filtrze, ale przed ta gabka filtrujaca powietrze. Necko: Wg. Twoj kumpel mial zapchany filtr :lol: Roznica 5tys obr/min to cos niemozliwego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduroguy: mowie przeciez ze to niebezpieczny zabieg i czysto eksperymentaly :buttrock: Filtra nie mial zapchanego a roznica w obrotach byla, tak jak mowisz, kolosalna. Zgadzam sie, dziurki to lepszy pomysl!

 

To jak z tymi tlumikami??? Musze przypominac zeby ktos w koncu odpwiedzial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtra nie mial zapchanego a roznica w obrotach byla' date=' tak jak mowisz, kolosalna[/quote']

W takim razie musi byc jakas kryza przy polaczeniu gaznik-filtr.

To jak z tymi tlumikami??? Musze przypominac zeby ktos w koncu odpwiedzial...

Poczekaj do wieczora, wtedy jest najwiecej ludzi.

Ja wam proponuje kupic 2 rury z nierdzewki (wieksza i mniejsza) i isc do dobrego spawacza zeby zrobil z tego tlumik :buttrock: . Polecam strone www.dt125.de tam jest opisane jak zrobic naprawde piekna koncowke z puszki od WD40 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych końcówek z tego sklepu internetowego to co za problem napisac maila albo zadzwonić czy sa przelotowe. 106 zł to za nówke to jak za darmo. Na stronie gianelli znlałżem tylko to do Dt http://www.giannelli.com/eng/prodotti/deta..._pro.asp?id=309

A co do filtra powietrza to podam przykład mojej Dt jak ją kupiłem to miała porwany filtr i dzieki temu musiałem robić szlif i kupywac nowy tłok. Filtr oczywiście też. Wszystkie próby jazdy bez foltra kończą sie zle dla silnika. A co do wiercenie dziur w fitrze to ja W mtx miałem kilka i jakiś tam efekt był tyle że oprócz tego była splanowana głowica, zrobiony wydech i załozony gaźnik 21mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbudowalem koncowke tlumika dzis :lol:

Czesci:

-Puszka po sprayu do czyszczenia kokpitow samochodowych

-Zakonczenie tlumika od drugiego typu tlumika Jawki :lol:

-Rurka nawiercana

-Wata szklana

 

Calkowity koszt budowy: 0zl

Oczywiscie jest to 100% przelot i z tego co widze/slysze to tlumi jak glupi (jak dre przez niego morde to inni slysza glosny szept :buttrock: )

Jak kupie tlok to zdam relacje jak to dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zbudowalem koncowke tlumika dzis :lol:

Czesci:

-Puszka po sprayu do czyszczenia kokpitow samochodowych

-Zakonczenie tlumika od drugiego typu tlumika Jawki :lol:

-Rurka nawiercana

-Wata szklana

 

Calkowity koszt budowy: 0zl

Oczywiscie jest to 100% przelot i z tego co widze/slysze to tlumi jak glupi (jak dre przez niego morde to inni slysza glosny szept :buttrock: )

Jak kupie tlok to zdam relacje jak to dziala

heh to wiesz ja zamawiam jeden twoj produkt :flesje: jak ci to dobrze wychodzi to czemu nie moglbys sprzedawac tego na allegro? ;) jak mozesz to zrob fotki jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to wiesz ja zamawiam jeden twoj produkt jak ci to dobrze wychodzi to czemu nie moglbys sprzedawac tego na allegro? jak mozesz to zrob fotki jak to wyglada.

Zrobie jak skoncze i przetestuje :buttrock: . NIestety jest taki problem ze te spraye sa aluminiowe i raczej tego ze stalowa rurka nie pospawam. Wszystko jest ciasno spasowane i na klej, rekami nie moge oderwac, a spaw bedzie w jednym miejscu (zakonczenie, rurka srodkowa) takze moze sie nie rozleci. :roll: NAwet jesli to raczej duzo nie strace hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rurka nawiercana

Zwyką rurke nawiercałeś?? U mnie można było kupić taką blache z otworkami na metry i wtedy sie ją zwijało w rurke i niczym sie nie różniła od tych orginalnych. Zeby sie mocno trzymało to możesz oprócz kleju znitować ją - tak sa składane orginalne końcówki. Załanczam fotki mojej dla porównania http://www.bikepics.com/pictures/312102/

http://www.bikepics.com/pictures/334890/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...