Skocz do zawartości

FANI HONDY VFR 800 ( Honda VFR800 )


Rekomendowane odpowiedzi

VFR 800 miała napęd rozrządu na kołach zębatych czy juz na łańcuszku? Bo wiem, ze VFR 800 ABS ma na łańcuchu.

Jeszcze na kołach zębatych (na szczęście), łańcuchy weszły od 2002 (niestety).

 

[ Dopisane: 13-10-2005, 09:28 ]

A jeździ ktoś V-Teckiem :?: To prawda, że te zawory strasznie hałasują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa Vlaada.

Nie ma problemów z masą VFR. 800 z 98 roku waży na sucho 208kg. Jednak po przesiadce z GS500 nie miałem wrażenia, że siadam na lokomotywę. Dzięki nisko umieszczonemu środkowi ciężkości nie miałem problemów z manewrowaniem z predkościami parkingowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przyglądam się Waszej dyskusji i to potwierdza moje wiadomości na temat VFR, obecnie jestem na etpapie sprzedaży Gs-a, na wiosnę chcę wyjechać VFR '98 :D

Polecam taką opreację :P

Ja zmieniłem GSa na VFR w sierpniu ;)

 

PS. Gratuluję wyboru 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się Waszej dyskusji i to potwierdza moje wiadomości na temat VFR, obecnie jestem na etpapie sprzedaży Gs-a, na wiosnę chcę wyjechać VFR '98

 

Ja natomiast musze sie rozstac ze swoją VFR'ką. :D Naprawdę bardzo mi szkoda bo troszke jej czasu i pieniążków poświęciłem. Ale co zrobić ... życie to nie bajka. :?

Tak więc w razie czego zapraszam na jazde próbną, i kto wie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie się zalogował na forum sam jestem użytkownikiem Hondy VFR RC 36 i mogę się o niej wyrazić tylko w samych superlatywach, choć nie powiem ma parę drobnych wad jak Np. słaby punkt to regulator ale zastosowanie patentu z niemieckiej strony ten problem rozwiązuje.

Sam przymierzam się do zmiany na rc 46 z lat 99- 2000 i mam zamiar do niej założyć turystyczną szybę, czy może ktoś z taką szybą jeździł i może się pochwalić odczuciami nadmieniam że mam 190 cm i przy normalnej szybie przy moim wzroście to mi dosyć śwista koło uszu pęd powietrza.

Pozdrawiam Seba.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RC46 ma te same problemy z regulatorem napiecia jak i RC36 :? ale mysle ze pozatym jest lepsza od RC36.Chciaz zdania sa podzielone, wiadomo kazdy chwali swoje.

Co do szyby to niestety nic nie moge powiedziec, bo mam originalna.

 

 

 

SirAdam

 

PS. witaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam taką opreację

Ja zmieniłem GSa na VFR w sierpniu

 

Staję się powoli maniakiem, codziennie siedzę na ogłoszeniach i patrzę co jest na rynku, ale najpierw muszę sprzedać GS-a............Może ktoś jest chętny?

Ps. Sezon 2006 napewno na VFR 800 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj sprzedać motorek to nie jest wcale tak łatwo na ostatniej giełdzie w wawie było tyle sprzętu że głowa boli samych VFR 800 naliczyłem chyba z 6 szt. Niby wszystko świeżo sprowadzone nie bite a jak chciałem odpalić i posłuchać pracy silnika to dwie szt wcale nie zapaliły rzekomo na padnięte było aku. Także kupić sprzęta w dobrej cenie też nie jest łatwo, ale się nie poddaje myślę że coś dobrego się trafi.

Pozd seba.

 

[ Dopisane: 28-10-2005, 16:55 ]

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie RC 46 na zdjęciach nigdzie nie zauważyłem kontrolki wysuniętej stopki czyżby jej nie było? :roll:

seba

 

[ Dopisane: 28-10-2005, 17:00 ]

Ja natomiast musze sie rozstac ze swoją VFR'ką. :D Naprawdę bardzo mi szkoda bo troszke jej czasu i pieniążków poświęciłem. Ale co zrobić ... życie to nie bajka. :?

Tak więc w razie czego zapraszam na jazde próbną, i kto wie ...

 

No sprzęcik ze zdjęć niczego sobie szkoda że dopiero na wiosnę będę mógł dopiero coś kupić. ;)

Seba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rommi napisał:

Ja natomiast musze sie rozstac ze swoją VFR'ką.

 

 

 

a to dlaczego ?

niezadowolony ?

problemy ?

 

Muszę sprzedać bo jestem zmuszony zmianic mieszkanie, rodzina mi sie niedługo powiększy tak więc każdy grosz jest potrzebny.

 

Ja nie zadowolony :?: :?: Wiadomo, że nie jestem "DZIAWER" (który jeździł już na wielu sprzętach) ale ze wszystkich motocykli, któr miałem to najbardziej mi VFR'ka odpowiada. Jak będę w przyszłości coś kupował to tylko VFR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie RC 46 na zdjęciach nigdzie nie zauważyłem kontrolki wysuniętej stopki czyżby jej nie było?

 

 

nie, nie ma.Poco ?

Jak bedziesz chcial z otwarta stopka ruszyc to zgasnie Ci silnik.

 

 

 

 

SirAdam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zmienić avatarka, bo do 750 dołaczyła 800 :banghead:

nie' date=' nie ma.Poco ?

Jak bedziesz chcial z otwarta stopka ruszyc to zgasnie Ci silnik. [/quote']

No niby tak,ale uważam,że ta żółta lampka jest bardzo pomocna. Tak się do niej przyzwyczaiłem, że na początku jazdy nową VFR, co jakiś czas się zapominałem.

 

Zakupiłem także używany zestaw Scottoiler'a i teraz mam zagadkę gdzie podłączyć przewód od podciśnienia :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...