Skocz do zawartości

CO WYBRAC NA PIERWSZY MOTOR -HEEEEELP?????


Gość pawcioZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To bedzie moja pierwsza maszyna za ciezko zbierana kase i nie chce jej wyzucic w bloto. Wiec jesli mozecie mi powiedziec co powinienem wybrac, cos doradzic (oba moto kosztuja w okolicy 15.000zl) : kawasaki ninja ZX7R z 97roku czy suzuki gs500f z 2004r (okolo 4tys przebiegu).

osobiscie wolalbym kawasaki ale sam juz nie wiem czy to nie za mocna maszyna na poczatek.

suzuki gs500f natomias jest w bardzo dobrej cenie (tak mi sie wydaje) jak na ten rocznik tylko nie wiem czy to dobry sprzet- lubie sobie poszalec i nie wiem czy sie na nim nie zawiode!

Co wybrac? Moze jakies inne propozycje? :?: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS jak powszechnie wiadomo to dobra opcja... sam ujezdzam 500e z 91 roku i jestem zadowolony, no ale jesli lubisz poszalec to na GSie nie ma za duzo mozliwosci... jesli juz cos jezdziles i masz poleczki dobrze w glowie poukladane to smialo mozesz kupic kawe... wiem ze to moze zludne wrazenie ale po jednym sezonie i prawie 10tys. na GSie wydaje mi sie ze przydaloby sie miec wiecej mocy... moze nie po to zeby jezdzic ponad 200 ale zeby dobrze przyspieszac do tych 150...

 

milych zakupow :-) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie duża rozrzutność GS a zx7r to jak wybierać między pistolecikiem a karabinem maszynowym. Wszystko zależy od Ciebie, jak czujesz się na motocyklu, ile km już nawinąłeś no i ile masz oleju w głowie :).

Ciężko Ci coś doradzić na podstawie twojego opisu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z szacownych forumowiczów ma taki podpis pod nickiem: "spokojnie, pozwólmy działać naturze.." (jak przekręciłem to sorki) i chyba to powinno być twoje chasło. jeżeli to pierwsze moto to miej troche oleju w głowie i kup GS 500, po sezonie zawsze możesz sprzedać a nauczysz sie wiele przez ten czas. a co do mozliwości poszalenia to bez przesady- gs daje wiele frajdy z jazdy i poszaleć też można.

pozdrawiam i życze rozsądnych wyborów!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

 

Na Twoim miejscu wybral bym GSa,fajne moto i na poczatek spokojnie wystarczy,mocy w sam raz na jeden sezon(i dluzej ;) ),wczujesz sie i na nastepny sezon kupisz mocniejsze moto.

 

No ale co wybrac na pierwsze moto bylo juz setki razy,przejrzyj forum.

Aha zastanow sie jeszcze nad CB500 wedlug mnie lepsze od GSa,oraz

XJ600 tez zajebiste moto sam mialem,polecam :)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER

Jezeli to jest Twoj pierwszy moto to GS500. Nawet gdybys mial kawe to pewnie na bieszczadzkich winklach to dobrze objezdzeni jezdzcy objechali by Cie na MZ. Po prostu trzeba nabrac wpray, a duzo latwiej Ci bedzie to osiagnac na GS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...