Skocz do zawartości

Ocencie mojego sprzeta


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam juz zdjecia mojej wydumy dlatego wstawiam ten temat. Jak widac na zdjeciach jest to Jawa TS 350 troche przerobiona. Wiem ze to nie jest jakies rasowe enduro jednak chcialem niskim kosztem miec jakis sprzet do jazdy jaką uwielbiam. Jest on jeszcze nie skonczony, otóż będe montowal z przodu kolo 21" (wreszcie je mam ;) ) z kostką no i na tył kostka, z przodu bedzie owiewka z lampą od DT, oczywiscie wydechy chce zmienic na jeden pod boczkiem prawym, na nowo bedzie obite siedzenie (mi to za dobrze nie wyszlo:)), no i lakierek nowy bedzie (koloru plastikow nie bede zmienial tylko odswieze, co jedynie jak mi podpowiedzial lucas kolor ramy zmienie, chyba na czerwony), ewentualnie zmienie jeszcze tylnie amorki na te z CZ Cross bo mam teraz wystarczająco dlugie ale zbyt miękkie. A zmienilem w niej juz, jak widac blotniki, siedzenie, amorki tyl, zawieszenie przednie (wiem ze z Suzuki pompowane ale z jakiego modelu to nie wiem). I pare tam jeszcze innych dupereli.

Zdjecia dostepne na serwerze:

ftp://[email protected]/

dzial: Upload/Nazi

login MZ

hasło MZ

 

Prosze o wasze opinie tego co juz zrobilem oraz tego co moge jeszcze zrobic. Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno zamontuj kostke z tylu, nie zadne enduro. Jest ogromna roznica w przyczepnosci nawet na takiej bardziej terenowej oponce enduro. U mnie po zalozeniu kostki sprzet potrafi nieoczekiwanie przy ruszaniu pojsc na gume (oczywiscie na glebie ;) ). Tak to po zabiegach opisanych przez Ciebie sprzet bedzie kozacki ;). Mozesz pokombinowac cos z dyfuzorami zeby zwiekszyc moc silnika i ewentualnie odchudzic fure bo jest jednak z deczka ciezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pokombinowal troche z katem ustawienia kanapy, zauwaz ze jesli z przodu bedzie felga 21 to kanapa bedzie miala najwyzszy punkt przy zbiorniku a najnizszy na miejscu pasażera. troche malo po endurowemu , caly czas bedzie Ci sie slizgala dupa na tył motocykla. jesli do tego dojdzie za sliskie obszycie siedzenia to jedynym ratunkiem bedzie nieuzywanie kanapy ;)

ja bym jeszcze przy tej okazji skrocił troche tylny błotnik bo wg. mnie troche za bardzo wystaje za tylnym kołem ( ale to tylko moja opinia)

 

powodzenia przy dalszych pracach

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co do blotnika musze sie zgodzic, dlatego chce tyl zaraz za mocowaniem amortyzatorów dźwignąć moze wtedy bedzie sie wydawal krótszy. A siedzenie jak dam do obszycia to powiem żeby gąbke odwrócili, bo ona teraz wlasnie jest najwyzsza przy baku a najniższa z tyłu, a jak sie odwróci to może bedzie dobrze ;) . Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sprobowal chyba podniesc siedzenie wstawiajac plaskowniki no chyba ze dostep do tylnego siedzenia był by tylko z drabiny albo kraweżnika :lol:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siedzenia napewno nie dzwigne, bo juz mam problemy ;) siedzenie jest na wysokości 95cm a to przy moim wzroscie (175-176cm) sprawia problem:) Ale sie tym nie przejmuje, juz sie przyzwyczailem i jezdzi mi sie bardzo fajnie.

 

Nastąpila zmiana miejsca pobytu zdjec, to ich nowe miejsce:

ftp://luk.ds.pg.gda.pl/

login: mz

haslo: mz

(wiec wszystko to samo)

ale folder: Nasze Sprzęty/Nazi

Pozdrawiam Wszytskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...